بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ - فدریکو دلبونیس (آزاد میامی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی پاری سن ژرمن - رئال مادرید
سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 10:47
پیش بازی پاری سن ژرمن - رئال مادرید
دو تیم پاری سن ژرمن و رئال مادرید، حساس ترین دیدار امروز را در پاریس برگزار خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، دیدار رفت دو تیم با برتری 3-1 رئال مادرید همراه بود. سپیدپوشان در یک دیدار جنجالی که پاری سن ژرمن نیز خوب کار کرد و به داوری ها اعتراض داشت، موفق شد 3-1 حریف قدرتمند خود را شکست دهد و در موقعیت خوبی برای صعود به دور بعد قرار بگیرد. حالا دیدار برگشت دو تیم پیش روست و رئال می‌داند که چه ماموریت دشواری پیش روی آنها است. شاگردان زیدان در این دو هفته نتایج پرفراز و نشیبی نیز کسب کرده اند ولی زیدان با استراحت دادن به برخی ستاره ها مثل رونالدو و... سعی بر آماده نگه داشتن تیمش داشته است؛ به علاوه، آماده بودن کروس و مودریچ برای این بازی، خبر بسیار خوشی برای هواداران رئال است، هر چند که این احتمال وجود دارد که این دو ستاره در نیمه دوم بازی تعویض شوند.

در آن سو پاری سن ژرمن تیم بدشانسی در این مدت بوده است. علاوه بر اینکه نیمار، بهترین بازیکن این تیم مصدوم شد و به این بازی نمی‌رسد، دیگر ستاره ها مثل امباپه نیز مصدومیت‌هایی تجربه کرده اند و با آمادگی کامل برای این بازی حضور ندارند. با این حال انگیزه پی اس جی برای کسب نتیجه مقابل رئال در خانه بسیار بالاست و همین موضوع می‌تواند حساسیت این بازی را به اوج خود برساند.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای رئال مادرید حاصل شده و پاری سن ژرمن تنها 1 بار توانسته رئال را شکست دهد و دیگر بازی دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. نیمار غایب بزرگ این دیدار است و حضور مارکینیوس، آرئولا و امباپه هنوز به صورت قطی مشخص نیست. در آن سو رئال غایب قطعی ندارد ولی کروس، مودریچ و وایه خو به تازگی از بند مصدومیت رها شده اند و احتمال نیمکت نشین شدنشان وجود دارد.

ترکیب احتمالی: