بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیرانوند: شکست استقلال را فراموش کردیم!
دوشنبه, 14 اسفند 1396 ساعت 21:17
بیرانوند: شکست استقلال را فراموش کردیم!
دروازه بان پرسپولیس به شدت از دست مالکان نفت تهران دلخور است.

به گزارش "توپ 90"، علیرضا بیرانوند در این باره گفت: نمی دانم چطور باید پول مان را از نفت تهران بگیریم. حکم توقیف اموال نفت را هم گرفته ایم ولی کسی جوابگو نیست. 


او در مورد اینکه مالکان نفت گفته اند با بیرانوند توافق کرده اند هم گفت: هیچ توافقی نکرده ایم و این صحبت را می کنند تا تیم شان به حاشیه نرود. دو ماه لیگ تمام می شود و جام جهانی شروع می شود و نمی دانیم پول مان را از چه کسی بگیریم. ما دو سال در نفت زحمت کشیده ایم و باشگاه باید به هرکدام از ما 900 یا یک میلیارد پول بدهد ولی خبری نیست. ما با این تیم تا پای قهرمانی پیش رفتیم ولی هر روز یک مالک جدید می آید و آقای گل محمدی هم که نمی دانم این مالک ها را از کجا پیدا می کند.


دروازه بان پرسپولیس در مورد بازی با الوصل هم می گوید: بازی خیلی سختی بود و به قول آقای برانکو بعد از شکستی که خوردیم بازیکنان کار سختی داشتند. بچه ها زود شکست برابر استقلال را فراموش کردند، البته فراموش کردن شکست برای هواداران سخت است اما ما راه دشواری داریم و در پرسپولیس نه می توانیم بیشتر از 24 ساعت خوشحال باشیم و نه ناراحت. دست هواداران درد نکند که ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم با پیروزی در بازی بعدی بتوانیم صدرنشین صعود کنیم.