بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصاری‌فرد پنالتی و اخراجی گرفت، آقای گل نشد!
دوشنبه, 14 اسفند 1396 ساعت 10:05
انصاری‌فرد پنالتی و اخراجی گرفت، آقای گل نشد!
مدافع و مهاجم ایرانی المپیاکوس در شب تساوی این تیم مقابل پاناتینایکوس حضور ثابت در ترکیب تیمشان داشتند.

به گزارش "توپ 90"، در آخرین مسابقه هفته بیست و چهارم سوپر لیگ یونان تیم المپیاکوس که احسان حاج‌صفی را در سمت چپ و کریم انصاری‌فرد را در خط حمله داشت، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه کارایسکاکی میزبان پاناتینایکوس بود.

در نیمه اول این دیدار گلی به ثمر نرسید، اما کریم انصاری‌فرد که صدر جدول گلزنان سوپر لیگ یونان را از دست داده بود در دقیقه ۶۰ با نفوذ به محوطه جریمه قصد گلزنی داشت که اوانگلوس اویکونمو، مدافع پاناتینایکوس با کشیدن پیراهن او اجازه شوت‌زنی نداد و مهاجم ایرانی را نقش بر زمین کرد تا علاوه بر اخراج این بازیکن، یک پنالتی به سود المپیاکوس اعلام شود.

 

انصاری‌فرد با وجود اینکه تنها یک گل با آقای گلی دوباره در سوپر لیگ یونان فاصله داشت، اما با تصمیم اوسکار گارسیا، سرمربی المپیاکوس پنالتی را نزد تا کونستانیتوس فورتونیس، بازیکن تعویضی این تیم آن را تبدیل به گل کند.

در حالی که بازی با پیروزی یک بر صفر یاران حاج‌صفی و انصاری‌فرد در جریان بود، اما اعلام پنالتی در دقیقه ۸۷ برای پاناتینایکوس موجب شد این تیم توسط آنتونی مونیر گل تساوی را به ثمر رساند تا المپیاکوس با نتیجه یک بر یک این دیدار خانگی را تمام کرده و با ۴۴ امتیاز به رده سوم جدول سوپر لیگ صعود کند.

احسان حاج‌صفی تا پایان مسابقه برابر پاناتینایکوس در زمین بود ولی کریم انصاری‌فرد در دقیقه ۷۸ جای خود را به جورجویچ داد.