بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بخشش مهاجم نامدار الریان قبل از بازی الهلال
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 19:43
بخشش مهاجم نامدار الریان قبل از بازی الهلال
در آستانه بازی حساس الریان و الهلال در جام باشگاه‌های آسیا، مدیران باشگاه قطری تصمیم گرفتند از حرکت غیرورزشی مهاجمشان چشم‌پوشی کنند.

به گزارش "توپ 90 " و به نقل از روزنامه الوطن ، عبدالرزاق حمدالله ؛ مهاجم مراکشی تیم الریان قطر در جریان باخت سنگین تیمش مقابل الغرافه ، بعد از تعویضش از استادیوم خارج شد و همراه تیم به هتل بازنگشته است . اما کادر فنی و اداری باشگاه الریان از جریمه کردن حمدالله صرف نظر کردند . حرکت مهاجم الریان باعث شده است که هواداران این تیم علیه وی جبهه بگیرند .  


علی عفیفه؛ رئیس کمیته فنی الریان گفته است: ما این جریمه را انجام نمی‌دهیم؛ چون حمدالله بازیکن اصلی ماست و سرمربی دانمارکی ما هم بر روی وی حساب ویژه باز کرده است؛ حتی این باشگاه در حساب توییتر خود اعلام کرد این بازیکن هیچ کار خلافی انجام نداده و بعد از این که در اطراف استادیوم به علت ناراحتی بیش از حد قدم زد ، همراه تیم از استادیوم خارج شده است . حمدالله دیروز در تمرینات هم به صورت کامل حضور داشت و به همراه سایر بازیکنان تا آخر، تمرین کرد.


در ادامه آمده است: این تیم تحت هدایت مایکل لادروپ دیروز آخرین تمرین خود را در دوحه برای رویارویی با الهلال عربستان انجام داد که همه بازیکنان در این تمرین حضور داشتند. الریان روز یکشنبه ابتدا به عمان سفر کرده است و بعد از آن به ریاض خواهد رفت تا در مقابل الهلال قرار بگیرد. بازی این دو تیم  سه شنبه در ریاض انجام می‌شود و الریان امید زیادی برای کسب برد در این مسابقه دارد.


هم چنین خبر می‌رسد این تیم قبل از عزیمت به ریاض یک جشن برای بازیکن خود گرفته و تولد فرزند این بازیکن را تبریک گفته است. همین جشن نشان می‌دهد که تمرکز به این تیم برگشته و از طرف دیگر مدیران الریان قول داده‌اند که بعد از بازی با الهلال تمامی مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند . این کار مدیران قطری برای ایجاد انگیزه در بازیکنان است تا با سه امتیاز و دست پر از ریاض خارج شوند .