بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آغاز اردوی آسیایی یاران طارمی
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 17:19
آغاز اردوی آسیایی یاران طارمی
سرمربی الغرافه به بهترین شکل ممکن تیمش را برای بازی با الاهلی آماده کرده و به آنالیز نقاط ضعف و قوت حریف عربستانی پرداخته است . 

به گزارش " توپ 90 " الغرافه در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر با نتیجه‌ی 6 بر 1 مقابل الریان به برتری رسید . اما تمرینات این تیم از دیروز و بعد استراحتی یک روزه برای رویارویی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ، شروع شد . در این تمرین کادر فنی الغرافه سعی کردند که غرور را از بازیکنان بابت کسب برد پرگل مقابل الریان دور کنند و آن‌ها را از هر جهت برای بازی حساس آسیایی خود آماده کنند .


 تیم قطری آخرین تمرین و تغییرات خود را برای رویارویی با الاهلی عربستان روز یکشنبه انجام می‌دهد . این بازی مهم ترین و حساس ترین مسابقه آنها در لیگ قهرمانان آسیا است .الغرافه روز دوشنبه در ورزشگاه خانگی خود از ساعت 18:10 دقیقه مقابل الاهلی قرار می‌گیرد . مربی الغرافه در این تمرین آخرین تغییرات خود را اعمال می‌کند و ترکیب اصلی خود را مشخص خواهد کرد . سرمربی ترکیه‌ای این تیم بیشتر تمرکز خود را بر روی مسائل فنی و انتخاب سیستم مورد نظر خود گذاشته و انرژی زیادی برای آنالیز نقاط قوت حریف عربستانی صرف کرده است  .


 الغرافه در این بازی محروم و مصدومی ندارد و کادر فنی این تیم با دست باز در این بازی شرکت می‌کند .  تیم قطری به دنبال این است با تمرکز در این بازی شرکت کند تا مقابل صدرنشین گروهش به دومین برد خود در بازی‌های آسیایی برسد . مربیان الغرافه قصد دارند یک جلسه فنی برای بازیکنان داشته باشند و در این جلسه نقاط ضعف و نقاط قوت حریف را تشریح کنند .