بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تصمیمات جنجالی گزینه قضاوت دربی در قائمشهر
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 17:18
تصمیمات جنجالی گزینه قضاوت دربی در قائمشهر
زرگر با دو تصمیم خود روزی جنجالی در قائمشهر تجربه کرد.

به گزارش "توپ 90"، گزینه قضاوت دربی پایتخت روز پر حاشیه ای را در قائمشهر سپری کرد. زرگر که قضاوت دیدار نساجی مازندران و مس کرمان را بر عهده داشت، در نیمه اول با عدم اخراج ممشلی و در نیمه دوم با اخراج این بازیکن حاشیه ساز شد.


مدافع نساجی مازندران در نیمه اول در شرایطی که محمدعلی اکبرخواه فاصله چندانی تا تک به تک شدن نداشت و در حال حرکت به سمت دروازه حریف بود، او را متوقف کرد اما داور مسابقه به این بازیکن تنها یک کارت زرد نشان داد. این تصمیم داور برای دقایقی بازی را متوقف کرد و بازیکنان مس کرمان به تصمیم او معترض بودند اما در نهایت تغییری در تصمیم او ایجاد نشد.


زرگر اما دقیقه 55 مسابقه با نشان دادن کارت زرد دوم، ممشلی را از زمین مسابقه اخراج کرد. این کارت زرد در شرایطی به ممشلی نشان داده شد که خطای این بازیکن نه در موقعیت خطرناک رخ داد و نه در شرایط خطرناکی و یک خطای معمولی فوتبالی بود. این بار ممشلی و بازیکنان نساجی به شدت نسبت به تصمیم داور مسابقه معترض بودند و حتی ممشلی حاضر نبود از زمین مسابقه بیرون برود.


تصمیمات جنجالی داور مسابقه می تواند روی نتیجه این دیدار تاثیر بگذارد تا گزینه قضاوت دربی روز پر حاشیه ای را سپری کرده باشد.