بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال مینسوتا تیمبرولوز - ساکرامنتو کینگز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهارنشدنی و گلزن مثل علیرضا جهانبخش
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 00:04
مهارنشدنی و گلزن مثل علیرضا جهانبخش
ستاره ایرانی آلکمار روی هر دو گل تیمش مقابل اکسلسیور تاثیرگذار بود تا به برتری ۲ بر یک برسند.

به گزارش "توپ 90"، تیم آلکمار که سه بازی اخیر جام حذفی و هشت هفته گذشته لیگ اردیویسه هلند را بدون شکست پشت سر می‌گذاشت، از ساعت ۲۱ امشب در بیست و ششمین مسابقه فصل مهمان اکسلسیور بود.

آلکمار در ابتدای مسابقه نمایش هجومی داشت و در دقیقه ۱۹ روی فرار تند و تیز علیرضا جهانبخش در خط عرضی و سمت راست زمین به داخل محوطه جریمه، با شوت غیر قابل مهار و پٌر قدرت او که به پای تئو زوارتود، دروازه‌بان اکسلسیور برخورد کرد موفق شد گل اول را به ثمر رساند.

 گل اول آلکمار توسط علیرضا جهانبخش به اکسلسیور

در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، جهانبخش باز هم با بهره‌گیری از سرعت چشمگیرش توانست بدرخشد و پاس در عمق پادلیس هاتزیدیاکوش از میانه زمین را بعد از یک استارت سریع و شوت روی پای محکم تبدیل به دومین گل آلکمار مقابل اکسلسیور کند.

 گل دوم علیرضا جهان بخش به اکسلسیور

اکسلسیور در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه آلکمار آورد و حتی یک توپ هم ووت وگورست از روی خط دروازه برگشت داد؛ اما تلاش این تیم تنها یک گل به همراه داشت تا یاران جهانبخش در ادامه شکست ناپذیری‌هایشان امشب موفق به برتری ۲ بر یک در خانه اکسلسیور شوند تا با ۵۶ امتیاز همچنان در رده سوم جدول لیگ اردیویسه قرار بگیرند.

علیرضا جهانبخش برخلاف دو بازی اخیر لیگ و جام حذفی، امشب توانست دوازدهمین گل این فصل خود را به ثبت برساند تا بعد از هیروینگ لوزانو، مهاجم مکزیکی آیندهوون و در کنار استیون برگویس در رده دوم برترین گلزنان لیگ اردیویسه هلند بایستد؛ ضمن اینکه او با ۸ پاس گل سومین پاسور برتر لیگ این کشور هم محسوب می‌شود.

علیرضا جهانبخش بعد از به ثمر رساندن گل دوم آلکمار آن را به هوادار معلول این تیم تقدیم کرد.