بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال مینسوتا تیمبرولوز - ساکرامنتو کینگز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تغییر در برنامه های رییس فیفا در تهران
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 23:49
 تغییر در برنامه های رییس فیفا در تهران
رییس فدراسیون جهانی فوتبال که قرار بود امشب به تهران سفر کند؛ با تغییر در برنامه های خود یک ساعت دیگر وارد تهران می شود.

به گزارش "توپ 90" از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو رییس فیفا که قرار بود امشب به تهران سفر کند، با تغییر انجام شده در برنامه هایش یک ساعت دیگر وارد پایتخت ایران خواهد شد.


همچنین بر اساس برنامه قبلی قرار بود رییس فیفا ساعت 4 بامداد روز جمعه به سفر خود به تهران پایان دهد که به دلیل جلسه صبح جمعه فیفا با تغییر برنامه، ساعت 20 روز پنج شنبه ایران را ترک خواهد کرد.
او امشب به محض ورود به تهران با مدیران فوتبال ایران دیدار خواهد کرد.


اینفانتینو فردا برنامه های خود را با حضور در ساختمان وزارت ورزش و دیدار با دکتر مسعود سلطانی فر آغاز خواهد کرد و سپس در جشن بزرگ پیشکسوتان و جامعه فوتبال که در هتل المپیک برگزار خواهد شد، شرکت می کند.
حضور در مراسم روز جهانی فوتبال زنان، بازدید از ساختمان پک، کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال، کاشت درخت صلح و دوستی در مرکز ملی فوتبال ایران و حضور در ورزشگاه آزادی و تماشای داربی تهران، برنامه های روز پنج شنبه اینفانتینو در تهران خواهد بود. او سپس برای بازگشت به سوییس راهی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) خواهد شد.