بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مانع بزرگ جدید در راه انتقال گریزمان به بارسا
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 19:17
مانع بزرگ جدید در راه انتقال گریزمان به بارسا
بسیاری معتقدند که پس از ملاقات دو ماه پیش رئیس بارسا با خانواده گریزمان، انتقال گریزمان به بارسلونا را باید تمام شده دانست.

به گزارش "توپ 90"، چندی پیش بود که فاش شد جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا با خانواده و اطرافیان گریزمان در رستورانی در شهر بارسلونا دیدار کرده است.

سپس گفته شد که این ملاقات، گام مهمی بوده برای اینکه ستاره فرانسوی فصل بعد راهی بارسلونا شود. حتی گیلرمو آمور، یکی از مدیران بارسا در اقدامی ناشیانه این خبر را تایید کرد که باعث شد باشگاه اتلتیکو ازبارسلونا به فیفا شکایت کند.

از ابتدای تابستان آتی، رقم فسخ قرارداد گریزمان به 100 میلیون یورو کاهش خواهد یافت و  این برای مهاجمی با توانایی های او رقمی بسیار اندک محسوب می شود. بارسا قصد دارد با پرداخت این مبلغ، گریزمان را به خط آتش خود اضافه کند.

در همین رابطه موندودپورتیوو امروز ادعا کرد که دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو، چندی است که تلاش های خود برای متقاعد کردن گریزمان به ماندن را شروع کرده است.

ال چولو که به خوبی می داند قادر به پیدا کردن جانشینی مناسب برای گریزمان نخواهد بود، در صحبت با مسئولان باشگاه درخواست کرده است تا با تمام خواسته های مالی گریزمان موافقت کرده و هر طور شده قرارداد او را بهبود ببخشند و رقم فسخ او نیز دو برابر شود. در واقع سیمئونه و اصرار او برای ماندن گریزمان، در حال حاضر بزرگترین سد برای انتقال ستاره فرانسوی به بارسلونا محسوب می شود.