بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بحران مالی در اردوی حریف قطری استقلال
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 14:26
بحران مالی در اردوی حریف قطری استقلال
بازیکنان تیم الریان قطر به دلیل پرداخت نشدن مطالبات شان در تمرین روز گذشته حاضر نشدند و این موضوع نگرانی هایی به وجود آورده است.

به گزارش "توپ 90"، تیم الریان که در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه است و بازی رفت دو تیم نیز با تساوی دو بر دو به پایان رسید، از نظر مالی به مشکل خورده و بازیکنان این تیم دیروز تمرین نکردند.


بنا بر گزارش روزنامه الرایه قطر اعضای تیم الریان روز گذشته به دلیل اینکه پرداختی هایشان انجام نشده، روز گذشته به محل تمرین رفتند؛ اما حاضر نشدند آیتم های تمرینی خود را انجام دهند. این در حالی است که روز گذشته کادر مدیریتی و اداری باشگاه تلاش کردند تا بازیکنان را قانع کرده و برای انجام تمرین به زمین بفرستند؛ اما موفق نشدند.


این برای اولین بار از زمان سرمربیگری میشل لادروپ است که بازیکنان الریان حاضر به انجام تمرینات نمی شوند. در گذشته 3 فصل پیش بازیکنان الریان در زمان مربیگری فوساتی به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود تمرین را تحریم کردند و از آن زمان به بعد دیگر چنین اتفاقی نیفتاده بود.


الریان این هفته بازی مهمی با تیم الغرافه دارد و مشخص نیست تا روز بازی چه اتفاقی رخ خواهد داد. اینکه آیا بازیکنان حریف قطری استقلال راضی به تمرین کردن می شود یا خیر مساله ای است که طی روزهای آینده مشخص خواهد شد.