بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تشدید اختلافات بین سرمربی و هواداران العین
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 11:07
تشدید اختلافات بین سرمربی و هواداران العین
هواداران تیم العین امارات به تمسخر سرمربی کروات تیمشان پرداختند.

به گزارش "توپ 90"، طی هفته های  گذشته عده ای از هواداران العین انتقاداتی را علیه زوران مامیچ، سرمربی کروات این تیم، مطرح کرده بودند. آنها در خصوص ترکیب اصلی العین و بازیکنانی که به عنوان یار تعویضی به زمین می آمدند، اعتراض داشتند و این مسائل را به گوش مامیچ رساندند.

واکنش مامیچ به این انتقادات اما چندان خوشایند هواداران نبود. این مربی کروات قبل از دیدار هفته قبل تیمش مقابل شارجه، اعلام کرد کسانی که چنین انتقاداتی را مطرح می کنند، ابتدا باید مدرک مربیگری بگیرند و بعد در خصوص تاکتیک ها و تصمیمات سرمربی اظهارنظر کنند.

پس از این صحبت ها، العین بازی خود را با نتیجه سه بر یک به شارجه باخت و فشار هواداران روی سرمربی این تیم بیشتر شد. حالا آنها به تمسخر زوران مامیچ می پردازند و می گویند ما مدرک مربیگری نداریم اما کسی که این مدرک را دارد، بهتر است با تیمش نتیجه قابل قبول بگیرد. باید دید این اختلافات در آینده نزدیک حل می شود یا باعث وقوع اتفاقی بزرگ در کادر فنی صدرنشین امارات خواهد شد.

گفتنی است تیم العین در گروه D لیگ قهرمانان آسیا با استقلال ایران همگروه است و در روزهای 15 و 21 اسفندماه نیز دو بازی رفت و برگشت مقابل این تیم انجام خواهد داد.