بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بوفون: آماده ام که دوباره برای ایتالیا بازی کنم
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 11:06
بوفون: آماده ام که دوباره برای ایتالیا بازی کنم
جانلوئیجی بوفون، دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایتالیا، اعلام کرد که آماده است تا در دو دیدار دوستانه مقابل آرژانتین و انگلیس برای تیم ملی کشورش به میدان برود.

به گزارش "توپ 90"، بوفون پیش از این اعلام کرده بود که در پایان این فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد و پس از ناکامی تیم ملی ایتالیا در رسیدن به جام جهانی 2018، از بازی های ملی کناره گیری کرده بود. اما او اکنون اعلام کرد که آماده است تا برای دیدارهای دوستانه ماه مارس، برای آتزوری به میدان برود.

او به ایتالیا 1 گفت:" در این دوره انتقالی برای تیم ملی کشورم، من احساس مسئولیت می کنم. این دو دیدار دوستانه بسیار مهم هستند. من به رفتن به تعطیلات با خانواده ام فکر کردم اما اگر تیم ملی به من نیاز داشته باشد، باید اعلام کنم که آماده هستم و نمی توانم آن را رد کنم.

من این کار را به خاطر مسئولیت و وفاداری انجام می دهم بدون اینکه فکر کنم آینده ام چه خواهد شد. بازیکنانی که در حال حاضر باتجربه هستند، می توانند در دیدار مقابل آرژانتین و انگلیس مفید باشند."

لوئیجی دی بیاجو، سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا، هم به تازگی اعلام کرد آماده است تا از بوفون برای این دیدارهای دوستانه استفاده کند.