بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده برزیلی در تابستان به رئال می‌پیوندد
دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 14:41
پدیده برزیلی در تابستان به رئال می‌پیوندد
مدیران و مربیان رئال مادرید قصد دارند در تابستان پیش رو، وینیسیوس جونیور، پدیده برزیلی را راهی رئال کنند.

به گزارش "توپ 90"، انتقال این پدیده برزیلی به رئال با 45 میلیون یورو قطعی شده؛ ولی او تا وقتی 18 ساله نشده باشد، نمی‌تواند راهی اروپا شود و این اتفاق در تاریخ دوازدهم جولای 2018 (21 تیر ماه) رخ خواهد داد. رئال مادرید او را به خدمت گرفته و تا سال 2019 به فلامینگو قرض داده است.

هر چند که برخی معتقدند او در صورت ادامه حضورش در برزیل، رشد بیشتری خواهد داشت و سپس با آمادگی بیشتری به رئال خواهد پیوست؛ ولی رئال تصمیم خود را گرفته و اطمینان کامل به این استعداد استثنایی دارد.

او که تنها 17 سال دارد، در تیم اصلی فلامینگو بازی می‌‌کند و توانایی های فوق العاده فنی اش را بارها نشان داده است. هر چند که قدرت دریبل زنی بالای او باعث شده انتقاداتی نیز از او به عمل بیاید؛ ولی رئال نگرانی از این بابت ندارد. تنها نگرانی رئال در حال حاضر، مصدوم شدن این پدیده در فوتبال برزیل است.

او در تابستان به جمع بازیکنان رئال اضافه خواهد شد و پس از مدتی حضور در این تیم، رئال تصمیم گیری می‌کند که آیا نام او برای فصل آینده رد شود یا به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود. ترجیح رئال این است که او در اروپا به باشگاه دیگری قرض داده شود.