بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عادت شفر به کیفیت بالای ابراهیمی در مرکز زمین
یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 20:56
عادت شفر به کیفیت بالای ابراهیمی در مرکز زمین
هافبک ملی پوش استقلال تبدیل به مهره مورد علاقه شفر شده است.

به گزارش "توپ 90"، امید ابراهیمی آرام ترین فصل خود از نظر گلزنی را در استقلال سپری می کند و تنها موفق به ثبت یک گل شده اما تقریبا هفته ای نیست که شفر از عملکرد او تعریف نکند.


ابراهیمی در فصل جاری بیشتر از همیشه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته و با حضور شفر تبدیل به چهره ای موثر و درخشان در مرکز زمین برای آبی پوشان شده است. هافبک ملی پوش استقلال با حضور شفر از بند مصدومیت رها شد و همزمان با پیشرفت و بازگشت او به فرم درخشان، استقلال نیز بهتر و بهتر شد.


هافبک با تجربه استقلالی ها در دیدار با الریان و الهلال مرد اول تیم شفر در مرکز زمین بود و برابر هافبک های گران قیمت تیم های حریف هیچ جنگی را واگذار نکرد. او در دیدار با فولاد نیز بسیار درخشان در زمین مسابقه ظاهر شد تا شفر در نشست خبری با صحبت هایی جالب توجه از او تمجید کند.


شفر درباره این هافبک ملی پوش در نشست خبری گفت: در رابطه با ابراهیمی باید بگویم که غافلگیر نشدم. او عملکرد خوبی در بازی های قبلی داشت؛ ابراهیمی فرمانده تیم ما است و به کی روش بابت چنین بازیکنی تبریک می گویم.


سرمربی استقلال حالا به درخشش ابراهیمی در دربی امیدوار است؛ بازیکنی که اگر در فرم خوب خود باشد استقلال با خیالی آسوده از جنگ های میانه میدان پا به زمین مسابقه خواهد گذاشت و البته آبی ها می توانند به جبران شکست دربی رفت فکر کنند.


عکس ها از سجاد ایمانیان