بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نقص فنی در پرواز وحشت استقلال خوزستان
یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 18:06
نقص فنی در پرواز وحشت استقلال خوزستان
بازیکنان تیم استقلال خوزستان به‌دلیل نقص فنی پرواز هواپیمایی زاگرس بعد از سپری کردن یک پرواز ناموفق همراه با ترس و وحشت به فرودگاه مهرآباد بازگشتند.

به گزارش "توپ 90" بازیکنان و مربیان تیم استقلال خوزستان همراه با دیگر مسافران پرواز عصر امروز هواپیمایی زاگرس فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد اهواز ترک گفتند اما پس از حدود نیم ساعت با توجه به تکان‌های شدید هواپیما ناچار شدند مسیر طی شده را به سمت فرودگاه مبدأ بازگردند.

خلبان پرواز به مسافران اعلام کرد که به دلیل نقص فنی ناچار است هواپیما را به تهران برگرداند و سرانجام موفق شد عملیات فرود در فرودگاه مبدأ را انجام دهد.

تعداد زیادی از مسافران از جمله اکثر بازیکنان استقلال خوزستان خواستار ترک پرواز و بازگشت از طریق زمینی به اهواز شده‌اند، اما مسئولان هواپیما از آن‌ها خواسته‌اند فعلا در اتوبوس فرودگاه در جنب هواپیمای در حال تعمیر باقی بمانند.

شهروندان عادی که در این پرواز ناموفق حضور داشتند و هم اینک به ناچار در اتوبوس فرودگاه منتظر تعیین تکلیف هستند، کلیپ‌هایی از پرواز مذکور را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و خواستار رسیدگی مسئولان امر به این وضعیت شده‌اند.

باید دید که در ساعات آینده چه شرایطی برای این هواپیمای در دست تعمیر ایجاد می‌شود و سرنوشت مسافران پرواز یکشنبه تهران – اهواز به کجا می‌انجامد.