بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول 4 - 1 وستهام؛ پیروزی با درخشش MSF
شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 20:32
لیورپول 4 - 1 وستهام؛ پیروزی با درخشش MSF
لیورپول موفق شد با نتیجه 1-4 وستهام را مغلوب کند.


به گزارش "توپ 90"، لیورپول با درخشش مثلث هجومی خود در آنفیلد با نتیجه 1-4 از سد وستهام گذشت تا موقتا به رتبه دوم جدول لیگ صعود کند.

اوبلین فرصت بازی در دقیقه 4 روی همکاری صلاح و فرمینو ایجاد شد اما ضربه مهاجم مصری توسط آدریان راهی کرنر شد. در دقیقه 15 وستهام بهترین بخت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه آرناتوویچ بعد از دخالت کاریوس به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد.

 

اما در ادامه حملات مرسی سایدی ها شدت گرفته و این تیم در دقیقه 29 و روی ارسال کرنر محمد صلاح و ضربه سر دقیق امره جان به گل اول دست یافت.

دقایقی بعد محمد صلاح می توانست با ضربه سر زننده گل دوم لقب بگیرد اما مدافعان وستهام دروازه را نجات دادند تا نیمه اول با برتری 0-1 لیورپول به پایان برسد. با شروع نیمه دوم، تیم کلوپ بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 49 موفق شد روی پاس عمقی چمبرلین و ضربه دیدنی صلاح به گوشه دروازه به گل دوم دست یابد.

اما حملات لیورپول تداوم یافت و در دقیقه 57، فرمینو روی پاس زیبای امره جان تک به تک شد و بعد از گذشتن از سد آدریان گل سوم را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 61 و روی فرار دیدنی آنتونیو و ضربه زمینی و دقیق او به گوشه دروازه، وستهام موفق شد یکی از گل ها را جبران کند.

در دقیقه 72 سادیو مانه با ضربه ای زیبا دیرک دروازه وستهام را به لرزه درآورد و 5 دقیقه بعد، لیورپول به گل چهارم دست یافت. روی پاس عرضی رابرتسون، این بار سادیو مانه با ضربه ای دیدنی در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد. 

در ادامه جریان بازی آرام شده و اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول 1-4 وستهام را مغلوب کند.