بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ - فدریکو دلبونیس (آزاد میامی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر: پرسپولیس؟ فعلا در مورد فولاد حرف بزنیم
شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 19:07
شفر: پرسپولیس؟ فعلا در مورد فولاد حرف بزنیم
سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد شرکت کرد.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد گفت: تعریف بسیار بزرگی از تیمم می‌توانم داشته باشم. دو بازی سخت در لیگ قهرمانان داشتیم. در عمان و قطر بازی کردیم و امروز هم 90 دقیقه جنگیدیم و بازیکنان تمام کارهایی را که خواسته بودیم انجام دادند. روحیه تیمی در بازیکنان فوق العاده است. تمام بازیکنان شخصیت بالایی دارند.


او افزود: درباره امید ابراهیمی باید بگویم غافلگیر نشدم. او امروز فرمانده تیم ما بود. همین طور در بازی‌های قبلی هم خوب بود. برخی بازیکنان دو کارته را عوض کردیم. حسینی و اسماعیلی دو کارته بودند. کارتی که دروازه‌بان ما گرفت سخت‌گیرانه بود. همه می‌دانستند دو کارته است و با این کارتی که گرفت بازی بعدی را از دست داد. آرمین سهرابیان اول دفاع چپ بازی کرد و بعد به جای پادوانی در وسط قرار گرفت. از اعتماد به نفس و عملکردش بسیار خوشحالم.


سرمربی استقلال همچنین گفت: دو بازی بسیار مهم پیش رو داریم و فعلا تیم به ریکاوری و استراحت نیاز دارد. باید شرایط نورافکن را ببینیم. او شاید به داربی برسد، شاید نرسد. امروز برای هواداران روز خوبی بود. خوشحالم نسبت به حریف بهتر از موقعیت‌ها استفاده کردیم.


شفر در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: باید کمی استراحت کنیم تا به حالت اولیه برگردیم. فقط یک بازیکن به جمع ما اضافه شده است.تیام عملکرد بسیار خوبی داشته است.


او همچنین درباره بازی پرسپولیس گفت: امروز فقط درباره بازی با فولاد صحبت می‌کنیم. بازی پرسپولیس در ذهنم نیست و از فردا به آن فکر می‌کنیم. بازی با العین هم برای ما مهم است و باید روی آن تمرکز کنیم. باید ببینیم از بین مصدوم‌ها چه بازیکنانی به جمع ما اضافه می شود.

ادامه دارد...