بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رادوشوویچ پس از یک نیم فصل در درون دروازه!
جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 17:08
رادو پس از یک نیم فصل در درون دروازه!
بوژیدار رادوشویچ پس از یک نیم فصل نیمکت نشینی به ترکیب تیم پرسپولیس بازخواهد گشت.

به گزارش "توپ 90"، از آخرین بازی این دروازه بان کروات 5 ماه می گذرد اما در این مدت، او هیچ اعتراضی به تصمیمات برانکو ایوانکوویچ نداشته و اتفاقا برای تمدید قرارداد با سرخ ها ابراز تمایل نیز کرده است.

حال پس از گذشت 14 بازی، سرمربی سرخ ها بار دیگر او را در درون دروازه تیم پرسپولیس قرار خواهد داد. برانکو در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان گفت: برای بازی فردا سیدجلال حسینی محروم است و او را در اختیار نداریم، همچنین خلیل‌زاده مصدومیت جزئی دارد و به همراه بیرانوند در بازی فردا حضور ندارند.»

آخرین حضور رادو در زمین، به بازی با همین استقلال خوزستان بر می گردد. جایی که علی علیپور درخششی خیره کننده داشت تا پرسپولیس در همان ابتدا با 3 گل از حریف اهوازی پیش بیفتد اما رضا کرملاچعب، مهاجم تیم حریف نیز موفق شد دروازه رادوشویچ را باز کند و مانع از کلین شیت او شود.

فردا، بی شک فرصتی بزرگ برای دروازه بان نیمکت نشین پرسپولیس است. اگر چه او به خوبی می داند در صورت بهترین عملکرد هم در بازی بعد نیمکت نشین است اما یک نمایش قابل قبول می تواند محبوبیتش را نزد هواداران بیشتر کند و از طرفی، همچنان خود را آلترناتیو دروازه بان شماره یک تیم ملی نگه دارد.