بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.ا.ک لارناکا 1 - بایرلورکوزن 5

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تصمیم بزرگ وزیر برای مدیران ورزشی
جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:24
تصمیم بزرگ وزیر برای مدیران ورزشی
وزیر ورزش و جوانان در جمع روسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: در اساسنامه پیشنهادی فدراسیون‌های ورزشی که به دولت ارائه کردیم، سقف ریاست فدراسیون‌ها سه دوره است

به گزارش "توپ 90"، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در جمع روسای فدراسیون‌های ورزشی در اهواز اظهار داشت: در اساسنامه پیشنهادی فدراسیون‌های ورزشی که به دولت ارائه کردیم، سقف ریاست فدراسیون‌ها سه دوره است که امیدوارم با تصویب آن به جوانگرایی و طراوت در مدیریت ورزش کشور کمک کنیم.


وی تصریح کرد: با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی و اینکه نسل جوان ما در این سال‌ها مسئولیت نداشتند، باید به مرور وارد عرصه اجرایی کشور شوند. جوانگرایی رویکرد دولت و شخص رییس جمهور است و همچنان که وزیری جوان را با 38 سال سن در کابینه دولت قرار دادند الگو و راه را به ما نشان داده‌اند.
وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: وقت آن رسیده تا از مدیران جوان‌تر، باانگیزه‌تر و پر نشاط‌تر استفاده کنیم. در یکسال گذشته در ادارات کل استان‌ها مثل خوزستان این رویکرد را اجرا کردیم و قصد داریم این رویکرد را در فدراسیون‌ها نیز دنبال کنیم.


سلطانی‌فر با بیان اینکه از روسایی که سنی از آنها گذشته می‌خواهم که خودشان به مدیران جوان‌تر فرصت بدهند، گفت: در دو، سه سال آینده باید فضا و طراوت جدیدی در مجموعه مدیریتی وزارت و فدراسیون‌ها داشته باشیم.


وزیر ورزش و جوانان در پایان در خصوص روند برنامه‌های ورزش ایران برای بازی‌های آسیایی گفت: ستاد بازی‌های المپیک، پارالمپیک، آسیایی و پاراسیایی ظرف دو، سه هفته آینده جمع بندی خود را خواهد داشت تا ان شاءالله با برنامه ریزی که انجام می‌دهیم بتوانیم دستاورد خوبی در بازی‌های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.