بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال مینسوتا تیمبرولوز - ساکرامنتو کینگز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حریف ذوب آهن بیخیال آسیا شد!
پنجشنبه, 03 اسفند 1396 ساعت 14:29
حریف ذوب آهن بیخیال آسیا شد!
سرمربی تیم الوحده  در نشست مطبوعاتی پیش از بازی امشب مقابل شباب  الاهلی  اعلام کرد که اولویت اول تیمش، لیگ داخلی کشور است.

به گزارش "توپ 90"، الوحده در لیگ امارات وضعیت بسیار خوبی دارد و در رقابت تنگاتنگ با العین برای کسب عنوان قهرمانی نیز هست؛ اما این تیم سفید پوش اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خوبی ندارد و از 2 بازی اول،  امتیازی نگرفته است.

حال ریجکمپ سرمربی این تیم در باره لیگ قهرمانان آسیا اینطور گفت: ما باید لیگ قهرمانان آسیا را فراموش کنیم. من هیچ انتقادی به بازیکنانم ندارم و برعکس به آن ها افتخار می کنم که در شرایط این چنینی و برنامه فشرده بازی ها، این درجه از کیفیت را نشان می دهند و از نظر من با کیفیت هستند. نگران بازی امشب  با الاهلی در لیگ امارت هم  نیستم و من به تیمم اعتماد دارم و می توانیم برنده این بازی باشیم.

الوحده در گروه دوم لیگ قهرمانان با ذوب آهن همگروه است و دیدار بعدی را نیز  در ابوظبی با این تیم برگزار خواهد کرد. آنها فصل گذشته هم شرایط مشابهی را تجربه کرده بودند.

این تیم در لیگ امارات با 36 امتیاز در رده دوم است و با تیم العین 2 امتیاز اختلاف دارد. البته تا پایان لیگ این کشور، هنوز 6 بازی باقی مانده و هر احتمالی وجود دارد.