بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی امید عراق 0 - امید ایران 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گزارش دیلی میل از مصائب طارمی و همبازیانش (عکس)
سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 20:58
گزارش دیلی میل از مصائب طارمی و همبازیانش (عکس)
تیم الغرافه برای دیدار اول خود در لیگ قهرمانان برابر الجزیره امارات، سفر دشواری را پشت سر گذاشته بود.

به گزارش "توپ 90"، نشریه انگلیسی دیلی میل با انتشار گزارشی از سفر دشوار و طاقت فرسای وسلی اسنایدر و دیگر همبازیانش برای دیدار با الوحده امارات پرده برداشته است.

اسنایدر در جریان اولین بازی الغرافه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مشکلات زیادی را به دلیل تنش سیاسی میان امارات و قطر تحمل کرده است. به علت مسائل امنیتی، پرواز و خروج از فرودگاه  4 ساعته کاروان الغرافه از دوحه به ابوظبی 18 ساعت طول کشیده و بازیکنان در نیمه شب برای ساعات زیادی در فرودگاه به دلیل مسائل امنیتی معطل مانده اند.

به طور معمول، پرواز بین دوحه و ابوظبی 45 دقیقه طول خواهد کشید، اما به دلیل ممنوعیت پرواز بین 2 کشور، الغرافه مجبور شد از طریق عمان به ابوظبی سفر کند که مجموعه این پروسه نهایتا 4 ساعت زمان نیاز داشته است؛ اما این سفر و خروج از فرودگاه برای کاروان الغرافه 18 ساعت طول کشیده است.

ال شامری مدافع چپ الغرافه در این خصوص گفت: "پرواز ما از دوحه به مسقط عمان، ساعت 12:40 انجام شد و پرواز به ابوظبی قرار بود در ساعت 2 صبح انجام شود؛ اما ناگهان خلبان به ما گفت که از فرودگاه ابوظبی یک تماس تلفنی دریافت کرده که این پرواز به علت آب و هوای نامساعد به تعویق افتاده است. به همین دلیل، بازیکنان نزدیک به 8 ساعت در فرودگاه ماندند تا با پرواز ساعت 9:45 صبح راهی ابوطبی شوند."

 

همچنین این بازیکن اضافه کرد که در فرودگاه نیز آنها به شدت مورد بازرسی قرار گرفته اند و هرگاه در هتل حتی قصد داشتند به لابی بروند، یک نفر در کنار آنها می نشست و بازیکنان به شدت زیر ذره بین قرار داشتند.

ال شامری همچنین مدعی شد اگر در لابی هتل برای صرف قهوه می رفتیم، یک نفر به ما نزدیک می شد و زمانی که قصد داشتیم از تلفن خود استفاده کنیم این ماموران سعی می کردند بیشتر به ما نزدیک شوند تا در جریان ریز مکالمات قرار بگیرند.

بازیکنان الغرافه معتقدند این رفتار و معطلی طولانی مدت آنها در فرودگاه و همچنین رفتارهای امنیتی در هتل یکی از دلایل شکست 2-3 آنها برابر نماینده امارات بوده اند، زیرا این تاخیر طولانی باعث خستگی آنها و از دست رفتن جلسات تمرینی الغرافه نیز شده است.