بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی العین 3 - تیم ولینگتون 3 +پنالتی (جام‌باشگاه‌های‌جهان)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل و پاس گل طارمی علیه تراکتورسازی
دوشنبه, 30 بهمن 1396 ساعت 21:24
گل و پاس گل طارمی علیه تراکتورسازی
مهاجم سابق پرسپولیس با درخشش خود در مصاف با تراکتورسازی مرد اول این دیدار در نیمه اول بود.

به گزارش "توپ 90"، بدون شک مهدی طارمی مهاجم سابق پرسپولیس سوژه اصلی دیدار تیم های تراکتورسازی و الغرافه بوده و این بازیکن گلزن، با درخشش خود در نیمه اول زمینه ساز برد 2 بر صفر تیمش شد و مرد همه کاره میدان بود. طارمی که در بازی اول تیمش مقابل الجزیره امارات هم موفق به گلزنی شده بود، در بازی امشب نیز گل اول را زد و گل دوم نیز روی حرکت او به ثمر رسید.


طارمی ابتدا در دقیقه 11 روی ارسال اوتمان از جناج چپ با ضربه سر دیدنی خود گل اول بازی را به ثمر رساند. در دقیقه 22 مسابقه هم در حالی که توپ در اختیار گریکوف سیمه مدافع کروات تراکتورسازی بود، مهدی طارمی توپ را به خوبی از او ربود و خود را در موقعیت تک به تک با آلمیدا قرار داد؛ در حالی که طارمی می توانست خودش ضربه بزند ترجیح داد به اسنایدر پاس بدهد که سیمه از راه رسید و با اشتباهی عجیب دروازه تیم خود را باز کرد.


جالب است بدانید طارمی پیش از این هم با پیراهن پرسپولیس مقابل تراکتوری ها موفق به گلزنی شده بود. در دیدار برگشت پرسپولیس و تراکتورسازی در لیگ شانزدهم، مهاجم سابق سرخپوشان در دومین دقیقه بازی دروازه تبریزی ها را گشود تا در نهایت تیمش با 3 گل برنده بازی باشد.