بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش عجیب زیدان به سوالی در مورد بیل
دوشنبه, 30 بهمن 1396 ساعت 18:03
واکنش عجیب زیدان به سوالی در مورد بیل
بسیاری معتقدند که گرت بیل آخرین فصل حضورش در رئال را پشت سر می گذارد.

به گزارش "توپ 90"، گرت بیل مهره ای بسیار مهم در رئال مادرید محسوب می شود و یا بهتر است بگوییم محسوب می شد.

بازیکنی که دو سال و نیم پیش به صورت غیرمستقیم باعث اخراج آنچلوتی شد و در صورت سلامتی، بازیکنی ثابت در رئال محسوب می شود، چهارشنبه شب با وجود اینکه مصدوم نبود، با تصمیم فنی زیدان برابر پی اس جی روی نیمکت نشست و از نیمه دوم وارد زمین شد. او دربازی قبلتر برابر سوسیداد هم نیمکت نشین بود.

آنچلوتی زمانی به دلیل تعویض گرت بیل در بازی برابر والنسیا خشم پرز را موجب شد و در نهایت حکم اخراج او در پایان فصل به امضا رسید. زیدان اما ترجیح داد در بازی سرنوشت ساز برابر پی اس جی، ایسکو را در کنار بنزما و رونالدو به میدان بفرستد و بیل نیمکت نشین شد. 

ستاره ولزی نیمه دوم به میدان امد و پس از سوت پایان، بدون توجه به درخواست راموس، راهی رختکن شد و حاضر نشد همراه سایر بازیکنان به سمت هواداران برود. این نشان می داد که او از نیمکت نشینی خود بسیار آزرده خاطر شده بود.

شب گذشته اما بیل از ابتدا برابر بتیس به میدان رفت و دو فرصت عالی گلزنی را از دست داد و در نهایت نیمه دوم جای خود را به ایسکو داد. زیدان در نشست خبری پس از بازی در پاسخ به سوالی در مورد بیل تنها به این پاسخ بسنده کرد:« او بازی خودش را کرد.»

نوع واکنش زیدان در مورد بازی بیل کاملا متفاوت با همیشه بود. زیزو همواره در نشست های خبری خود به تفصیل از بیل صحبت می کرد و همواره او را مورد ستایش قرار می داد. رسانه های اسپانیایی اعتقاد دارند که زیدان از رفتارهای چند روز اخیر بیل به شدت دلخور است چرا که پس از ماه ها تمجید از بیل، انتظار چنین واکنشی از او نداشته است.

این احتمال هم وجود دارد که  فشار روسای باشگاه و نیز مدیر برنامه های بیل برای شخصیتی مغرور و محکم مثل زیدان ناخوشایند بوده است.

بیل در این فصل کمتر از 50 درصد دقایق ممکن را برای رئال به میدان رفته و در دو مقطع به دلیل مصدومیت به دور از میادین بوده است.