بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کعبی: کاش کریمی و دایی به رفاقت گذشته برگردند
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 19:36
کعبی: کاش کریمی و دایی به رفاقت گذشته برگردند
کاپیتان سپیدرود معتقد است آشتی کریمی و دایی بهترین اتفاق برای فوتبال ایران است.

به گزارش "توپ 90"، حسین کعبی کاپیتان سپیدرود در مورد شرایط این روزهای تیمش قبل از دیدار حساس شان مقابل سایپا به خبرنگار ما گفت: یک بازی سخت و دشوار و البته 6 امتیازی پیش رو داریم. در واقع همه هفت بازی باقیمانده برای ما حکم فینال را دارد. ما سال گذشته خون دل خوردیم تا این تیم لیگ برتری شود و مطمئن باشید تا پای جان تلاش می کنیم تا سپیدرود سقوط نکند.


او ادامه داد: سایپا در هفته های اخیر شرایط خیلی خوبی پیدا کرده و در نیم فصل دوم امتیازات ارزشمندی جمع کرده است. آنها ذوب آهن مدعی را شکست دادند و با تیکه بر مهره های هجومی خود قدرت خوبی در خط حمله دارند. ولی ما هم شرایط خوبی داریم و هم قسم شده ایم که 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم. ما دیروز در یک بازی تدارکاتی یک برد دلچسب کسب کردیم. نکته مهم این بازی آرامش ما بود.


مدافع سپیدرود با اشاره به انگیزه خاص کریمی در تمرینات تصریح کرد: علی آرامش فوق العاده ای در تمرینات دارد و این آرامش را به خوبی به بازیکنان منتقل کرده است. او با تمرکز بالا همه انرژی خودش را صرف سپیدرود می کند و من قول می دهم که روزهای خوبی در انتظار این تیم و مردم رشت خواهد بود.


وی افزود: شخصیت علی کریمی در زمین بسیار متفاوت است و شاید هیچ کس آرامش و انگیزه او را باور نکند. اما او اجازه نمی دهد کوچکترین استرسی به بازیکنان منتقل شود و همیشه اعتماد به نفس بچه ها را ارتقاء می دهد.


کعبی در مورد رویارویی کریمی و دایی خاطرنشان کرد: کریمی و دایی آنقدر در فوتبال ما بزرگ هستند که نیازی به تعریف من وامثال من نیست. مطمئن باشید تقابل این دو اسطوره در زمین مسابقه جذاب و دیدنی خواهد بود و امیدوارم بدون کوچکترین حاشیه ای این رقابت انجام شود.


او ادامه داد: به نظرم آشتی کریمی ودایی می تواند یک اتفاق خوب و ویژه در فوتبال ما باشد. امیدوارم این دو بزرگوار برگردند به رفاقت های گذشته خود تا همه آنهایی که چشم دیدن این دو اسطوره را ندارند، کور شوند!


کعبی در پایان گفت: به عنوان کاپیتان سپیدرود از همه هواداران خواهش می کنم که ما را در این بازی تنها نگذارند و با حمایت حداکثری خود مسیر موفقیت را برای مان هموار کنند. مردم رشت مطمئن باشند روزهای خوبی در انتظار سپیدرود است و می توانیم با کمک آنها یک سال خوب دیگر را در لیگ برتر تجربه کنیم.