بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ - فدریکو دلبونیس (آزاد میامی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جنجال جورجوویچ و پنالتی که به کریم نرسید(عکس)
دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 19:30
جنجال جورجوویچ و پنالتی که به کریم نرسید(عکس)
مهاجم ایرانی می توانست چهاردهمین گل خود در این فصل از سوپرلیگ را به ثمربرساند اما نافرمانی همتای صرب او در ترکیب المپیاکوس باعث شد تا او شوک زده شاهد از دست رفتن پنالتی تیمش باشد.

به گزارش "توپ 90"، جدال شب گذشته المپیاکوس با آترومیتوس در حالی با تساوی 2-2 به پایان رسید که دقایق پایانی این تیم با جنجال ها و اتفاقات بسیار زیادی توام بود از جمله نافرمانی زوج صرب کریم انصاری فرد در خط حمله و ایستادن پشت ضربه پنالتی دقیقه 90 آن هم برخلاف دستورات نیمکت نشینان قهرمان یونان.


ماجرایی که از چشمان تصویربرداران و عکاسان حاضر در ورزشگاه دور نماند تا این اتفاق امروز به جنجالی بزرگ در اردوی المپیاکوس تبدیل شود و بیشتر از همیشه نام کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی را بر سر زبان ها بیاندازد، دو ستاره ایرانی که برای اولین بار بعد از انتقال زمستانی حاج صفی در کنار هم 90 دقیقه بازی کردند.


بعد از این که مدافع آترومیتوس در دقیقه 90 با خطا روی مهاجم المپیاکوس یک پنالتی به این تیم تقدیم کرد همه تصور می کردند انصاری فرد به عنوان پنالتی زن اول پشت توپ بایستد اما جورجوویچ مهاجم و رقیب صرب کریم به عنوان بازیکن تعویضی توپ را برداشت و در حالی که اقای گل ایرانی رقابت ها می خواست ضربه را بزند این اجازه را به انصاری فرد نداد.


حتی در این لحظات کریم انصاری فرد با اشاره دست به سمت نیمکت خواستار تعیین تکلیف خود شد که سرجی گارسیا سرمربی اسپانیایی هم تاکید کرد خود او باید پنالتی را بزند اما جورجوویچ زیر بار نرفت تا انصاری فرد تعجب زده از این رفتار محوطه جریمه را ترک کند تا مهاجم صرب پنالتی را از دست بدهد گرچه دیگر ایرانی حاضر در مستطیل سبز به داد این بازیکن ناکام و تیمش رسید تا المپیاکوس از شکست بگریزد. حاج صفی در اولین حضور نود دقیقه ای برای المپیاکوس ناجی این تیم لقب گرفت تا به این ترتیب جورجوویچ از بحرانی بزرگ نجات پیدا کند.


سایت های یونانی امروز با انتشار تصاویر این اتفاق مدعی شدند باشگاه المپیاکوس در صدد برخورد شدید با جورجوویچ مهاجم صربستانی خود است که با عدم اجرای دستورات کادر فنی اجازه پنالتی زدن به انصاری فرد را نداد.