بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقلال ملی پوشان بیشتری دارد یا الریان؟
دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 17:10
استقلال ملی پوشان بیشتری دارد یا الریان؟
دو تیم استقلال و الریان در حالی فردا یکی از حساس ترین بازی های هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار می کنند که دو تیم  از نظر تعداد بازیکن ملی پوش شرایط خوبی را تجربه می کنند و یکی از قدرتمندترین تیم های گروه شان هستند.

به گزارش "توپ 90"، هرچند استقلال در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است و شرایط سختی برای صعود از گروهش دارد اما در طول حدود  4 ماهی که شفر هدایت این تیم را برعهده گرفته است، شرایط آبی ها به طور کلی تغییرکرده است و حالا این تیم ملی پوشان زیادی را در اختیار دارد.


در بین بازیکنان ملی پوش استقلال امید نورافکن، مجید حسینی و سید حسین حسینی بازیکنانی هستند که با وجود حضور در اردوهای تیم ملی تجربه بازی ملی ندارند اما روزبه چشمی، امید ابراهیمی، پژمان منتظری و وریا غفوری بازیکنانی هستند که اخیرا برای تیم ملی بازی کرده اند و بازیکنان با تجربه ای در زمینه بازی های بین المللی محسوب می شوند.  در حال حاضر امید ابراهیمی 25، پژمان منتظری 42، وریا غفوری 17 و روزبه چشمی 5 بازی ملی را تجربه کرده اند و بازیکنان با تجربه ای محسوب می شوند.


اما از طرف دیگر وضعیت بازیکنان الریان هم خوب است و تعداد بازیکنانی که هم اکنون عضو تیم ملی این کشور هستند به 6 بازیکن می رسد.


عمر باری، دروازه بان الریان  4 بازی ملی دارد،احمد محمد السید، مدافع وسط این تیم2 بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است، احمد یاسر، هافبک دفاعی قرمزها 23 بازی ملی برای تیم ملی قطر انجام داده است، محمد کاسولا، هافبک دفاعی جدید قرمزها 67 بازی ملی دارد،  رودریگو تاباتا، هافبک بازیساز الریان 19 بار برای تیم ملی قطر بازی کرده،  سباستین سوریا، مهاجم این تیم 123 بازی ملی را در کارنامه خود دارد.


البته در ترکیب هر دو تیم بازیکنان زیادی هستند که سابقه بازی در تیم ملی کشورشان را دارند اما چون هم اکنون عضو این دو تیم نیستند نام شان در این آمار لحاظ نشده است.