بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دفاع تمام قد بارتومئو از حرکت جنجالی پیکه
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 16:51
دفاع تمام قد بارتومئو از حرکت جنجالی پیکه
مدیر بارسلونا در تماس با خاویر تباس، رئیس لالیگا از پیکه به خاطر شادی گل جنجالی اش برابر اسپانیول دفاع کرده است.

به گزارش "توپ 90"، جرارد پیکه در هر سه بازی اخیر بارسا و اسپانیول که در دو هفته گذشته برگزار شده اند، سوژه شماره یک رسانه ها بود.

او بارها در ورزشگاه اسپانیول با توهین به خود و خانواده اش روبرو شد و در مصاحبه پس از بازی برگشت یک چهارم نهایی کوپا دل ری که با برتری 2-0 بارسا به اتمام رسید، از اسپانیول به عنوان تیمی متعلق به منطقه کورنیا و نه بارسلون یاد کرد. مصاحبه ای که با واکنش تند مدیران اسپانیول روبرو شد.

 

 

او پس از بازی این هفته بارسا در زمین اسپانیول که با تساوی 1-1 خاتمه یافت، زننده گل تساوی آبی اناری ها در دقیقه 82 بود و پس از گل، هواداران اسپانیول را دعوت به سکوت کرد. او پس از بازی بار دیگر تاکید کرد که اسپانیول با مالکان چینی اش، متعلق به شهر بارسلون نیست.

جوزپ ماریا بارتومئو در مصاحبه با موندودپورتیوو در مورد پیکه گفت:« از نظر من، شادی گل پیکه یک اتفاق عادی در فوتبال است. او به کسی توهین نکرد؛ ضمن اینکه چنین شادی گلی را قبلا از سوی بازیکن رقیب در نوکمپ هم دیده ایم(اشاره به شادی گل رائول در ال کلاسیکوی سال 1999). پیکه آخرین نفری نیست که چنین شادی گلی انجام می دهد.

اسپانیول و مالک چینی؟ به اعتقاد من نباید این اظهارنظر پیکه را خیلی بزرگ کرد. در همین اسپانیا تیم های زیادی هستند که مالکانی غیر اسپانیایی دارند یا در کشورهای دیگر اروپایی. این یک امر طبیعی در فوتبال امروز است و باید به آن عادت کرد.

پیکه متاسفانه با توهین های زشتی در ورزشگاه اسپانیول روبرو شد و ما توهین به هر بازیکنی در زمین فوتبال را محکوم می کنیم. در تماس با تباس نیز از پیکه دفاع کرده ام.»

لازم به ذکر است که پیکه به خاطر مصاحبه هایش و شادی گلی که انجام داد، ممکن است بین یک تا سه جلسه محروم شود.