بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسپانیا با مسی، سه جام جهانی می برد
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 16:51
اسپانیا با مسی، سه جام جهانی می برد
ستاره سابق انگلیسی بارسلونا معتقد است که اسپانیا با مسی به تیمی بی رقیب در فوتبال ملی تبدیل می شد.

به گزارش "توپ 90"، لینه کر سه فصل سابقه بازی برای بارسلونا را در کارنامه دارد و در این تیم گل های زیادی به ثمر رساند؛ از جمله هت تریک به یاد ماندنی او در ال کلاسیکو.

دو روز پیش نشریه موندودپورتیوو به تجلیل از لینه کر پرداخت و میزبان این اسطوره انگلیسی بود.

لینه کر که هم اکنون در بی بی سی، مجری معروف ترین برنامه ورزشی انگلیس است، به موندودپورتیوو گفت:« من عاشق بارسا هستم و چهار فرزندم نیز دیوانه این تیم هستند. همه بازی های بارسا را تماشا می کنم. بارسا از زمان رونالدینیو، ژاوی، اینیستا و بالاتر از همه مسی، بهترین تیم دنیا بوده و مسی هم یک بازیکن فرازمینی است.

او در هر بازی 4 یا 5 کار انجام می دهد که من در تمام دوران فوتبالم نیز موفق به انجام شان نشدم. مسی در زمین کارهایی باورنکردنی انجام می دهد و بهترین بازیکن تاریخ است.

مارادونا؟ واقعا فکر می کردم بهتر از مارادونا را نخواهم دید ولی مسی نظرم را تغییر داد. می گویند مسی برعکس مارادونا فاتح جام جهانی نشده ولی او 4 لیگ قهرمانان را در کارنامه دارد که مارادونا حتی یک عنوان در این زمینه نیز ندارد.

معتقدم اگر مسی اسپانیایی بود، این تیم سه جام جهانی و سه جام ملت های اروپا را در این سال ها کسب کرده بود.»

بنزما:« از نظر من او مهاجم بزرگی است که به نفع تیمش و نیز رونالدو بازی می کند. البته اولویت من مهاجمانی دیگر هستند و اگر انتقادی هم از بنزما کردم، به خاطر آمار گلزنی اش است نه کیفیت بازی او.»