بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تعویق یک ماهه انقلاب پرز در رئال
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 16:47
تعویق یک ماهه انقلاب پرز در رئال
فلورنتینو پرز پس از نتایج ضعیف این فصل رئال، تصمیم به ایجاد تحولی شگرف برای فصل آینده دارد.

به گزارش "توپ 90"، اوضاع برای رئال در فصل جاری خوب پیش نمی رود. در ابتدای فصل و پس از کسب نتایج پرنوسان رئال، زیدان خبر از اتفاقی بودن نتایج داد و اینکه تیمش به زودی اوج خواهد گرفت اما نزدیک به یک سوم پایانی فصل هستیم و رئال در لالیگا و کوپا دل ری شانس قهرمانی خود را از دست داده و تنها امید این تیم به لیگ قهرمانان دوخته شده است.

نزدیک به یک ماه است که رسانه ها خبر از ایجاد تحولی عظیم در رئال فصل بعد می دهند. برکناری زیدان و ردیف شدن گزینه هایی چون یوآخیم لو، پوچتینو، کونته و حتی گوتی از یک سو و نیز تغییرات بزرگ در فاز تهاجمی با خرید ستاره هایی چون نیمار، هازارد، هری کین، ایکاردی، لواندوفسکی و تیمو ورنر.

طبق ادعای مارکا، پرز هنوز هیچ تصمیم قطعی در مورد نحوه تغییرات در رئال برای فصل بعد نگرفته و همه چیز را به بعد از بازی برگشت رئال برابر پی اس جی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان موکول کرده است.

رئال در صورت حذف توسط پی اس جی، فصل را بدون جام تمام خواهد کرد و تغییرات بزرگ در این تیم حتمی خواهد بود اما اگر زیدان در نهایت بتواند رئال را قهرمان اروپا کند، به طور حتم فصل بعد نیز در رئال خواهد ماند و تنها شاهد تغییرات در مجموعه بازیکنان تیم به خصوص در فاز حمله خواهیم بود.