بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تصمیم حیرات انگیز زیدان در مورد ایسکو
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 16:47
تصمیم حیرات انگیز زیدان در مورد ایسکو
ایسکو بر خلاف فصل گذشته که به یکی از مهره های ثابت رئال تبدیل شد، حالا با بازگشت مثلث بی بی سی، تبدیل به یک نیمکت نشین شده است.

به گزارش "توپ 90"، ایسکو سال 2013 با رقم 30 میلیون یورو از مالاگا به رئال مادرید پیوست و خیلی زود به خاطر سبک بازی اش محبوب هواداران شد. او البته تا فصل گذشته نه زیر نظر آنچلوتی فیکس شد و نه زیر نظر بنیتس و زیدان؛ با این حال سرمربی فرانسوی در دومین سال حضورش روی نیمکت رئال در نهایت روی ایسکو حساب ویژه ای باز کرد و ستاره مالاگایی در نیم فصل دوم به بازیکن ثابت رئال تبدیل شد. همین موضوع در تمدید قرارداد او نقش موثری داشت.

اوضاع اما برای ایسکو در فصل جدید خوب پیش نرفته است. او نیز همچون رئال افت کرده و در یک ماه اخیر نیمکت نشین شده است.

شب گذشته جوزپ پدره رول، کارشناس مشهور فوتبال اسپانیا و مجری برنامه ال چیرینگیتو فاش ساخت که زیدان به شدت از عملکرد ایسکو ناامید شده و اگر فصل بعد روی نیمکت رئال باشد، ایسکو را دیگر در جمع کهکشانی ها نخواهیم دید.

زیرو تصمیم به فروش ایسکو گرفته چرا که معتقد است او پاسخ اطمینانش را نداده است. در واقع زیدان تابستان امسال به این دلیل با جدایی خامس موافقت کرد که تصور می کرد ایسکو به راحتی جای او را پر خواهد کرد و کاری می کند که جدایی خامس خیلی زود فراموش شود ولی حال معتقد است که روی بازیکنی اشتباهی ریسک کرده و بهتر بود خامس را حفظ می کرد.

تصمیم به فروش ایسکو بدون شک بازتابی بسیار منفی در اسپانیا و در میان هواداران رئال خواهد داشت چرا که ایسکو بازیکنی فوق العاده محبوب حتی در دیگر ورزشگاه های اسپانیاست.

در حال حاضر تنها شانس زیدان برای ادامه کارش در رئال قهرمانی در چمپیونزلیگ است و در غیر این صورت تقریبا می تواند با اطمینان گفت که زیدان فصل بعد در رئال نخواهد بود.