بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازتاب رویارویی تونس با ایران در الوطن
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 12:38
بازتاب رویارویی تونس با ایران در الوطن
روزنامه قطری امروز با اشاره به قطعی شدن رویارویی ایران با تونس قبل از جام جهانی از برنامه های این کشور عرب زبان در ماه های آتی نوشت.

به گزارش "توپ 90"، در ادامه بازی های تدارکاتی که کارلوس کی روش برای شاگردانش در اردوی آماده سازی پیش رو(اواخر اسفند و اوایل فروردین ماه 97) مد نظر قرار داد، تونس به عنوان یکی از این حریفان معرفی شد که قرار است در خانه خود به مصاف ایران برود تا ملی پوشان کاملا برای رویارویی با مراکش در اولین بازی جام جهانی شبیه سازی داشته باشند.


قطعی شدن بازی با تونس برای تیم ملی ایران بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های عرب زبان حاشیه خلیج فارس داشت؛ از جمله روزنامه الوطن چاپ دوحه که امروز با اشاره به رویارویی تونس با ایران سپس اسپانیا، دو تیم بزرگ حاضر در گروه B جام جهانی 2018 روسیه، از این تیم به عنوان حریف تدارکاتی مشترک برای آماده سازی جهت دیدار با مراکش از سوی مربیان ایران و اسپانیا نام برد.


به نوشته الوطن، اسپانیا یکی دو هفته قبل از جام جهانی در شهر کراسنودار محل اردوی شبانه روزی خود به مصاف تونس می رود؛ اما ایران طبق هماهنگی و توافق به عمل آمده روز سوم فروردین ماه 97 در شهر رادس تونس برگزار خواهد شد تا کاروان تیم ملی سفری به این کشور شمال آفریقا داشته باشد.