مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 28 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 6 - هادرسفیلد 1 (هتریک آگوئرو)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرار به دنبال لوسیانو، شیمبا در تعقیب علیپور!
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 12:38
کرار به دنبال لوسیانو، شیمبا در تعقیب علیپور!
علیپور، پریرا و کرار مدعیان اصلی عنوان ارزشمندترین بازیکن توپ 90 هستند که امروز، در یک میدان بازی خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، علی علیپور در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی داشته و احتمالا رکورد طارمی را خواهد شکست اما در تیم میانه جدولی صنعت نفت نیز چند بازیکن شاخص و قدرتمند، در تعقیب مهاجم گلزن تیم پرسپولیس هستند.

بر اساس جدول ارزشمندترین بازیکنان توپ 90، علیپور با 15 گل، 2 پاس گل و یک پنالتی منجر به گل در صدر جدول ایستاده و اختلافی 3.5 امتیازی با شیمبا و تبریزی دارد. مهاجم برزیلی صنعت، 8 گل زده، 4 پاس گل داده و 2.5 امتیاز هم از پنالتی ها دارد. او تنها در صورتی به علیپور خواهد رسید که تا پایان فصل حداقل 4 گل بزند و این در حالتی است که علیپور تاثیری در گل های پرسپولیس نداشته باشد.

دیگر بازیکن ارزشمند تیم نفت آبادان، کرار جاسم است. او با 10.5 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و بعید به نظر می رسد جای علیپور را بگیرد اما امیدوار است با درخشش در 8 هفته پایانی، بالاتر از لوسیانو پریرا قرار بگیرد.

محسن مسلمان، نیمکت نشین این روزهای پرسپولیس نیز اگر بتواند حداقل تا پایان فصل 2 پاس گل بدهد، می تواند جای کرار را در رده پنجم بگیرد.

به نوعی این بازی، رقابت 6 امتیازی برای این بازیکنان است که در تلاش برای رسیدن به عنوان ارزشمندترین بازیکن توپ 90 هستند؛ البته این بازیکنان که اکثرا مهره های هجومی هستند، باید امیدوار به درخشش خط دفاعی باشند.