بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرار جاسم، جدیدترین دغدغه فیفایی تراکتورسازی!
چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 12:38
کرار جاسم، جدیدترین دغدغه فیفایی تراکتورسازی!
پرونده شکایت کرار جاسم هافبک عراقی سابق تراکتورسازی از این باشگاه به جریان افتاده و مسئولان باشگاه تبریزی قصد دارند مشکل پیش آمده را رفع کنند.

به گزارش "توپ 90"، کرار جاسم هافبک عراقی کنونی صنعت نفت آبادان در لیگ شانزدهم بازیکن تراکتورسازی بود اما در پایان فصل با مدیرعامل باشگاه تبریزی به اختلاف خورد و قراردادش را تمدید نکرد. کرار جاسم تراکتورسازی را به مقصد نفت آبادان ترک کرد و بعد از آن بابت دریافت مطالباتش از تراکتورسازی به فیفا شکایت کرد. حالا پرونده شکایت کرار از تراکتور به جریان افتاده و مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مشکلی برای باشگاه ایجاد نشود.


تراکتوری ها بعد از دریافت نامه فیفا در خصوص شکایت کرار مستنداتی را ارسال کرده اند تا اثبات کنند تا او بخشی از قراردادش را به عنوان جریمه انضباطی دریافت نخواهد کرد اما هافبک عراقی چنین موضوعی را قبول ندارد. 


آرش نجفی، وکیل باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت شکایت هافبک عراقی عنوان کرد: «این بازیکن  حدود سه ماه گذشته شکایتی را از باشگاه تراکتور سازی تبریز به فیفا ارسال کرده و خواستار دریافت کامل رقم قرارداد خود از این باشگاه شده بود؛ بر همین اساس مسئولین این باشگاه نیز مستنداتی را در خصوص کسر از رقم قرارداد این بازیکن به خاطر مسائل انضباطی  ارایه دادند.»


وی افزود: «مستندات ارسال شده باشگاه تراکتور سازی در اختیار جاسم کرار نیز قرار گرفته و این بازیکنان تا 26 بهمن ماه سال جاری فرصت دارد تا دفاعیات خود را ارسال کند و در نهایت رای پرونده صادر شود.»


باید منتظر ماند و دید سرانجام پرونده شکایت کرار جاسم از تراکتورسازی چه خواهد شد و فیفا چه حکمی در این باره صادر می کند.