بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مثلث برزیلی صنعت و 13 گل در لیگ (عکس)
سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 18:22
مثلث برزیلی صنعت و 13 گل در لیگ (عکس)
سه بازیکن برزیلی صنعت نفت در 22 هفته سپری شده از لیگ هفدهم 13 گل برای تیمشان به ثمر رسانده اند.

به گزارش "توپ 90"، صنعت نفت آبادان در این فصل به واسطه در اختیار داشتن 4 بازیکن خارجی با کیفیت توانسته امتیازات ارزشمندی را از آن خود کند. وقتی جاسم کرار هافبک عراقی صنعت نفت را با 6 گل زده از جمع بازیکنان خارجی زردپوشان جدا می کنیم، به مثلث برزیلی این تیم با حضور پریرا، سزار و باتسیتا می رسیم که عملکرد درخشانی داشته اند و 13 گل برای آبادانی ها به ثمر رسانده اند. این درحالی است که شاگردان کمالوند تا پایان هفته بیست و دوم 25 گل زده را در کارنامه خود دارند.


شیمبا 8 گل برای صنعت نفت به ثمر رسانده که تنها یک گل را در این فصل از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سیاه جامگان کرده است. از 8 گل پریرا در لیگ هفدهم 5 گل در دیدارهای خارج از خانه به ثمر رسیده و سایپا تنها تیمی است که شیمبا مقابل آن در دو دیدار رفت و برگشت موفق به گلزنی شده است.


سزار هم با 4 گل، دیگر مهره برزیلی ارزشمند کمالوند به شمار می رود که مقابل ذوب آهن دبل کرده و به پدیده و پارس جنوبی جم نیز یک گل زده است.


اما باتیستا که به عنوان هافبک دفاعی به میدان می رود تنها یک بار موفق به گلزنی شده است. این هافبک جنگنده در با سپیدرود زننده گل دوم تیمش بود و در اکثر بازی به طور ثابت برای کمالوند بازی کرده است.


نفتی امیدواری زیادی دارند با درخشش این مثلث برزیلی همانند جام جذفی موفق به شکست شاگردان برانکو شوند تا اولین باخت خارج از خانه سرخپوشان را در دیدارهای خارج از خانه اش رقم بزنند.

 

 

 

عکس ها از: سجاد ایمانیان