بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دو کاندیدای اصلی قضاوت دربی 86
دوشنبه, 16 بهمن 1396 ساعت 18:52
دو کاندیدای اصلی قضاوت دربی 86
حسین زرگر و موعود بنیادی فر از شانس زیادی برای قضاوت دربی 86 برخوردار هستند.

به گزارش "توپ 90،" دیدار رفت دو تیم استقلال و پرسپولیس در نهایت و پس از حرف و حدیث های زیادی که در مورد قاضی مسابقه وجود داشت، با قضاوت بیژن حیدری انجام شد تا پس از اینکه در لیگ شانزدهم هر دو مسابقه ی دربی به علیرضا فغانی رسید، این داور برای اولین بار قضاوت در مهم ترین مسابقه کشور را تجربه کند.


پیش از دربی 85 اسامی مختلفی نظیر حسین زرگر، موعود بنیادی فر، اشکان خورشیدی و علیرضا فغانی و سایر چهره های مطرح داوری که شرایط حضور در مسابقه را داشتند، برای قضاوت در این مسابقه مطرح می شدند که با تصمیم کمیته ی داوران  سرانجام این شانس به حیدری رسید.


حالا و تنها 2 هفته مانده به دربی دو تیم در دور برگشت گمانه زنی ها برای انتخاب قاضی دربی که معمولا حساسیت های خاص خود را به همراه دارد، آغاز شده و به نظر می رسد در این برهه موعود بنیادی فر و حسین زرگر از شانس زیادی برای قضاوت در دربی 86 برخوردار هستند.


حسین زرگر که متولد سال 1352 است، در سال 1389 قضاوت در لیگ برتر را آغاز کرده است و با توجه به کارنامه ای که دارد، در سال های واپسین قضاوت خود می تواند قضاوت در دربی را نیز در کارنامه خود داشته باشد.


موعود بنیادی فر دیگر داوری است که می تواند قاضی دربی 86 باشد؛ بنیادی فر که پس از فغانی دومین داور ایرانی در لیست الیت به شمار می رود،  از سال 1390 قضاوت در لیگ برتر را آغاز کرده است و از شانس خوبی برای داوری دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس برخوردار است.