بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تساوی میلان ده نفره برابر اودینزه
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 21:14
اودینزه-میلان
میلان که 25 دقیقه انتهایی بازی را 10 نفره شده بود در نهایت برتری نیمه اول خود برابر اودینزه را از دست داد و به تساوی رضایت داد.

به گزارش "توپ 90"، میلان که از سه بازی قبلی خود سه برد کسب کرده بود و در رده هفتم قرار داشت، در شهر اودینه میهمان تیم اودینزه بود. دیداری 6 امتیازی برای دو تیم همسایه که تنها دو امتیاز با یکدیگر اختلاف داشتند.

 

روسونری بازی را بهتر شروع کردند و 9 دقیقه از بازی گذشته بود که به گل اول دست یافتند.

کسیه در میانه زمین توپ را به سوسو رساند. ستاره اسپانیایی پس از یک پیشروی کوتاه و از 35 متری با شوتی استثنایی توپ را به طاق دروازه اودینزه چسباند تا میلان 0-1 پیش بیفتد.

اودینزه پس از دریافت این گل، بازی را در دست گرفت و تلاش زیادی داشت تا گل تساوی را بزند.

دقیقه 17 میزبان بهترین بخت را برای به تساوی کشیدن بازی از دست داد. ضربه سر لازانیا می توانست کار را برابر کند؛ ولی توپ با اختلاف اندکی از روی دروازه به بیرون رفت. نیمه اول با گل سوسو به سود میلان به اتمام رسید.

اودینزه نیمه دوم را با انگیزه بیشتری آغاز کرد و دقیقه 52 بازیکنان این تیم پس از سرنگونی لازانیا ادعای پنالتی داشتند اما داور پس از بررسی ویدئوچک ضربه دروازه به سود میلان را اعلام کرد تا اعتراضات در ورزشگاه به اوج خود برسد.

دقیقه 68 کار برای میلان با اخراج داویده کالابریا سخت تر شد. مدافع راست جوان میلان با خطای شدید روی یانکتو و دریافت کارت زرد دوم خود از زمین اخراج شد تا تیمش را 10 نفره کند.

6 دقیقه بعد از اخراج کالابرای میلان گل تساوی را دریافت کرد.

لازنیا از زاویه بسته اقدام به شوتزنی کرد و توپ پس از برخورد به بونوچی و سپس دستان دوناروما وارد دروازه شد. این گل به نام دروازه بان جوان میلان ثبت شد.