بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی پس از بازی استقلال تهران - ذوب آهن
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 18:40
کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی پس از بازی استقلال تهران - ذوب آهن در تاریخ 15/11/96
سرمربی ذوب آهن گفت که به بازیکنانش بابت نمایششان برابر استقلال افتخار می کند.

به گزارش "توپ 90"، امیر قلعه نویی  در نشست خبری بعد از بازی با استقلال پاسخ خبرنگاران را داد:


به تیمم افتخار می کنم


نیمه اول نه خوب بازی کردیم نه بد. در نیمه دوم کمی به بازی سرعت دادیم. باید به بازیکنانم افتخار کنم. این بازی سه حالت داشت و خوشبختانه حالت سومش به ما رسید. دو حالت اولش برد استقلال و مساوی بود. خوشحالم به تیمی تبدیل شده ایم که از اول مد نظرم بود. دست ما قبلا روی نیمکت، خالی بود. الان تیم ما می‌تواند آهنگ بازی را عوض کند. خدا را شکر. از هوادارانمان هم ممنونم. این تماشاگری که امروز آمده بود مال استقلال بود نه ذوب‌آهن. بازی هفته قبل چند نفر آمده بودند؟ آنها تماشاگر ما بودند. نه اینکه یک بازی استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه بیایند. اگر هواداران در بازی‌های دیگر هم بیایند هوادار واقعی ذوب آهن هستند. از همین هواداران هم امروز ممنون هستم. این بازی حساسیت‌های خاص خودش را داشت و سه امتیاز را گرفتیم.

داوری بسیار خوب بود


امروز چند بازیکن ما به گونه ای بودند که در حد خودشان نبودند و آنها را تعویض کردم. داوری امروز هم خیلی خوب بود. کارشناسان گفته‌اند که پنالتی ما درست بود و حسینی دفاع حریف باید اخراج می‌شد. من می‌گویم کارشناسان این حرف را زده‌اند.


واکنش به صحبت های شفر؟


آمار مالکیت‌ توپ و موقعیت‌ها در می آید. اگر یک تیم با زیر توپ به گل برسد، ضعف آنها است نه ما. کارت‌ها و ضربات خطا و مسائل دیگر در می‌آید. حسینی گلر آنها خیلی خوب بود و اگر توپ‌ها را نمی‌گرفت شاید چندین گل می‌زدیم. این نظر شفر است و هرچه که خارج از کشوری ها بگویند، برای ما حجت است.


تا فردا حق خوشحالی داریم


این بازی با بازی مقابل حریف هندی فرق داشت. در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم جنگ نیمه دوم را در میانه میدان بردیم. باید نگرش‌ها عوض شود. ذوب‌آهن قدمت زیادی دارد. این تیم افتخارات زیادی دارد و در فینال آسیایی بوده است. کاری کرده‌اند که بازیکنان به قرار گرفتن در 5 تیم اول قناعت می‌کنند. ما تا فردا حق خوشحالی داریم.


شکستن صندلی ها؟


همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد و نظر خاصی ندارم؛ ولی این را می‌توانم بگویم هرکس که این بازی را برد، لذت برد. شوت به تیرک دروازه و موقعیت‌های خوبی دو تیم داشتند. موقعیت‌های حریف تنها روی اشتباهات فردی ما بدست آمد.


دلیل تعویض های زودهنگام؟


موی سفیدم را فلکم رایگان نداد. شاید در گذشته خیلی اشتباهات داشتم ولی الان می‌گویند وقتی بازیکن خوب نیست باید بیرون بیاید و فوتبال بازی گروهی است. یک روزی بازیکن روزش نیست و این روز نبودن با ندویدن و تلاش نکردن خیلی فرق دارد. اگر بازیکن بیاید و تلاش نکند باید بیاید و پیش من بنشیند.