بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اینتر میلان از پس کروتونه بر نیامد
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 01:25
اینتر میلان
اینتر در سن سیرو با کروتونه مساوی کرد.

به گزارش "توپ 90"، اینتر با ارائه یک نمایش ضعیف در خانه خود با نتیجه 1-1 برابر کروتونه متوقف شد تا برای چهارمین هفته متوالی همین نتیجه حاصل تلاش شاگردان اسپالتی باشد. اولین موقعیت در این دیدار برابر کروتونه ایجاد شد اما ضربه سر تروتا با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه بود.

در ادامه اینتر جریان بازی را در دست گرفت و موفق شد در دقیقه 22 و با ارسال دیدنی بروزویچ، ادر موفق شد با یک ضربه سر تماشایی دروازه کروتونه را باز کند.

در ادامه باز هم اینتر بخت هایی را ایجاد کرد. در دقیقه 36 و روی پاس کاندروا، ادر می توانست گل دوم خودش و اینتر را به ثمر برساند اما مدافعان کروتونه مانع شدند.

در ادامه نیمه اول اینتر تلاش زیادی برای افزایش اختلاف داشت که به نتیجه نرسید و نیمه اول با برتری 0-1 نراتزوری همراه بود.

اما در دقیقه 60 کروتونه با خلق اولین موقعیت مهم خود و اشتباهات سریالی  مدافعان اینتر، باربریس با ضربه ای دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

2 دقیقه بعد کروتونه می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ضربه بازیکن کروتونه با عکس العمل هندانوویچ همراه بود.

در دقیقه 71 پریشیچ می توانست زننده گل دوم اینتر باشد اما ضربه او با اختلاف فراوان به بیرون رفت. 9 دقیقه بعد باز هم پریشیچ صاحب فرصت شد اما ضربه ضعیف او راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه 88 رافینیا می توانست زننده گل برتری اینتر لقب بگیرد اما ضربه او با مهار کورداز همراه بود تا نهایتا بازی با تساوی 1-1 خاتمه یابد.