بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خشم سعودی ها از غیبت ستاره عربستانی مقابل رئال
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 01:24
خشم سعودی ها از غیبت ستاره عربستانی مقابل رئال
مردم عربستان از حضور نداشتن هموطنشان در بازی لوانته مقابل رئال مادرید عصبانی هستند.

به گزارش "توپ 90"، امشب تیم های فوتبال لوانته و رئال مادرید در چارچوب هفته بیست و دوم لالیگا به مصاف هم می روند. سرمربی تیم لوانته اسامی 18 بازیکن تیمش برای این دیدار حساس را اعلام کرد و نامی از فهدالمولد، بازیکن عربستانی و تازه وارد این تیم در فهرست دیده نمی شود.

غیبت ملی پوش عربستانی در فهرست هجده نفره لوانته خشم هموطنان او را برانگیخته و آنها به شدت در صفحات مجازی به این موضوع اعتراض کرده اند. به نظر می رسد سعودی ها انتظار داشتند بازیکنی که به تازگی به لالیگا پیوسته، در یکی از حساس ترین بازی های فصل برای تیمش به میدان برود.

یکی دیگر از دلایل عصبانیت عربستانی ها که نمونه هایی از آن را در تصاویر زیر می بینید، این است که جیامپائولو پاتزینی دیگر بازیکن جدید لوانته در این لیست حضور دارد که البته پاتزینی با توجه به تجربه بالایی که در سطح اول فوتبال اروپا دارد، اصلا قابل قیاس با فهدالمولد عربستانی نیست.

با این واکنش ها، باید منتظر بازی سایر تیم های اسپانیایی که بازیکنان عربستان را به خدمت گرفته اند باشیم و عکس العمل سعودی ها را در صورت بازی نکردن بازیکنان ملی پوش شان در ادامه فصل از نظر بگذرانیم.