بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی السد در حضور پورعلی گنجی
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 23:14
پیروزی السد در حضور پورعلی گنجی
تیم فوتبال السد قطر مقابل القطر به برتری دست یافت.

به گزارش توپ 90، هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطربا دیدار تیم های فوتبال القطر و السد به پایان رسید. در این بازی که به میزبانی القطر پایین جدولی برگزار شد، ابتدا العمدی این تیم را از حریف نامدار پیش انداخت. در حالی که بازی داشت با همین یک گل دنبال می شد، ژاوی هرناندز گره بازی را برای السد باز کرد و با گلی که به ثمر رساند، نتیجه را به مساوی تغییر داد.

اما قبل از پایان نیمه نخست، السد کار حریف را تمام کرد. حسن، مهاجمی که در بازی های گذشته کمتر در ترکیب شیرهای قطری حضور یافته بود، دقیقه 43 گل دوم این تیم را وارد دروازه القطر کرد. پس از او حمید اسماعیل در لحظات تلف شده نیمه اول سومین گل السد را به ثمر رساند.

بازی در نیمه دوم هیچ گلی در بر نداشت و با همان نتیجه سه بر یک به پایان رسید. مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش ایرانی در این دیدار 90 دقیقه برای السد بازی کرد.

تیم السد با این برد فاصله 2 امتیازی خود با الدحیل صدرنشین را حفظ کرد و با 37 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفت. القطر هم با 12 امتیاز به رده دهم نزول پیدا کرد تا خطر سقوط را بیشتر از قبل حس کند.

گفتنی است السد حریف تیم پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا است. الدحیل، الریان و الغرافه نیز در این رقابت ها به ترتیب با ذوب آهن، استقلال و تراکتورسازی همگروه هستند.