بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت ذوب آهن به فولادشهر پس از 130 روز
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 23:14
بازگشت ذوب آهن به فولادشهر پس از 130 روز
شاگردان امیرقلعه نویی پس از 130 روز بار دیگر دیدارهای لیگ برتر را در ورزشگاه فولادشهر انجام خواهند داد.

به گزارش "توپ 90"، از آخرین دیداری که سبزپوشان ذوب آهن در لیگ برتر و در ورزشگاه فولادشهر برگزار کردند 130 روز می گذرد؛ آنها آخرین بار در تاریخ 4 مهرماه سال جاری در فولادشهر به مصاف سایپا رفتند و با تساوی یک بر یک زمین مسابقه را ترک کردند.


پس از این مسابقه سبزپوشان برای بازسازی چمن فولادشهر مجبور به جابجایی شدند و علیرغم صحبت هایی که در مورد میزبانی آنها در ورزشگاه یادگار امام قم مطرح می شد، با وساطت مقامات استانی اصفهان به ورزشگاه نقش جهان رفتند و شش بار مقابل حریفان خود در این ورزشگاه به میدان رفتند.


شاگردان امیرقلعه نویی اگرچه در ابتدا نتایج خوبی در نقش جهان نگرفتند، اما رفته رفته شرایط برای این تیم خوب پیش رفت تا صحبت هایی که در مورد نحسی نقش جهان شنیده می شد، رنگ ببازد.


 آنها در اولین مسابقه با نتیجه 3 بر صفر مغلوب پارس جنوبی جم شدند و در دومین مسابقه برابر فولادخوزستان با یک گل شکست خوردند. اولین پیروزی شاگردان قلعه نویی مقابل نفت تهران و با پیروزی 2 بر صفر رقم خورد و در ادامه آنها دو پیروزی دیگر را مقابل پیکان و صنعت نفت آبادان با نتیجه مشابه 2 بر 1 جشن گرفتند، اگرچه در چهارمین مسابقه و پس از دیدار برابر نفت تهران مقابل شاگردان رضا عنایتی به تساوی بدون گل دست یافته بودند.


البته ذوبی ها طی این مدت یک بار نیز به میزبانی سپاهان در نقش جهان به میدان رفتند و با پیروزی 2 بر 1 زمین مسابقه را ترک کردند، تا با خاطره خوش ورزشگاه رقیب همشهری را ترک کرده باشند.


حالا آنها روز آینده باید در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر پس از چهارماه دوری از ورزشگاه خانگی، در فولادشهر از استقلال تهران میزبانی کنند.


گفتنی است شاگردان امیرقلعه نویی روز سه شنبه هفته گذشته و در چارچوب مرحله پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر آیزاول هند قرار گرفتند و موفق شدند با پیروزی 3 بر 1 زمین مسابقه را ترک کنند تا افتتاحیه این ورزشگاه نیز برای آنها در روزهایی که تیم ذوب آهن آمادگی خوبی دارد، خوش یمن باشد و با روحیه مناسبی در لیگ برتر به فولادشهر بازگردند.