بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آتش بازی و ادامه صدرنشینی قاطعانه العین
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 20:13
آتش بازی و ادامه صدرنشینی قاطعانه العین
تیم العین امارات با نتیجه ای پرگل عجمان را شکست داد.

به گزارش "توپ 90"، در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم لیگ فوتبال امارات امروز تیم العین از عجمان میزبانی کرد.

دیدار این دو تیم مطابق انتظار با برتری العین آغاز شد و حسین شحات در دقیقه ۸ گل اول بازی را برای این تیم به ثمر رساند. در ادامه مارکوس برگ سوئدی گل دوم را نیز وارد دروازه عجمان کرد. عطش گلزنی شاگردان مامیچ اما پایان پذیر نبود و گل دیگری از شحات و همچنین گل کایو، نیمه نخست بازی را با برتری قاطع ۴ بر صفر به سود العین به پایان برد.

در نیمه دوم بازی هم صدرنشین امارات دست بردار نبود و سراپا حمله ظاهر شد. الجابری در اوایل این نیمه گل پنجم العین را به ثمر رساند. در ادامه احمد خلیل که به عنوان یار تعویضی به زمین آمده بود موفق شد عجمان را ۶تایی کند اما این پایان کار نبود و روز فوق العاده ی حسین شحات با یک هت تریک کامل شد تا مدعی اصلی قهرمانی لیگ امارات با ۷ گل عجمان را در هم بکوبد.

با این نتیجه العین بار دیگر نشان داد عزمی جدی برای موفقیت در فصل جاری دارد و به نوعی برای همگروهان آسیایی خود از جمله استقلال ایران هم زنگ خطر را به صدا درآورد.

العین در پایان هفته پانزدهم لیگ امارات با ۳۵ امایاز صدرنشین است. تیم های الوحده و الوصل - که دیشب با یکدیگر بازی کردند - هم با ۳۳ و ۳۱ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. الوحده در آسیا با ذوب آهن و الوصل با پرسپولیس همگروه است.