بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تایلند 1 - چین 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سقوط آزاد برق جدید شیراز با اسماعیلی!
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 17:21
سقوط آزاد برق جدید شیراز با اسماعیلی!
سرمربی برق جدید شیراز پس از سومین شکست متوالی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش "توپ 90"، برق جدید شیراز در پایان نیم فصل اول شگفتی ساز رقابت های لیگ یک بود و با کسب 30 امتیاز این رقابت ها را در پایان نیم فصل با رتبه سوم خاتمه داد، اما مشکلات مالی که طی نیم فصل تعطیلات را نیز در مواقعی به تعطیلی کشانده بود، باعث ایجاد تغییرات عجیب و غیر منتظره ای در تیم شد و داود مهابادی و چند بازیکن تاثیرگذار برقی ها راه جدایی در پیش گرفتند.


پس از جدایی مهابادی مدیران برق جدید شیراز تصمیم به انتخاب اسماعیلی اسماعیلی گرفتند که کارنامه قابل ملاحظه ای نداشت و در ادامه شرایط برای این تیم خوشایند پیش نرفت. آنها پس از شروع نیم فصل دوم 5 بار به میدان رفته اند که 2 تساوی و سه شکست موجب سقوط آزاد این تیم شده است.


شاید کسب تساوی مقابل ملوان در اولین گام می توانست توجیح داشته باشد، اما در ادامه تساوی برابر راه آهن که حریف دلخواه تمام تیم های لیگ یک است و هفده شکست را در کارنامه خود می بیند و در ادامه سه شکست پیاپی برابر شهرداری ماهشهر، شهرداری تبریز و اکسین البرز جایی برای ادامه کار اسماعیلی باقی نگذاشت و این مربی پس از شکست یک بر صفر برابر اکسین البرز از ادامه کار در تیم برق جدید شیراز کناره گیری کرد.