بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: مگر باید اوسیانو کروز را بشناسم؟
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 14:06
برانکو: مگر باید اوسیانو کروز را بشناسم؟
سرمربی پرسپولیس در حاشیه اولین تمرین تیمش بعد از پیروزی مقابل سپاهان و 51 امتیازی شدن تیمش به تشریح اوضاع و شرایط پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، برانکو در ابتدای صحبت‌هایش در خصوص دعوت به کمیته اخلاق بعد از اینکه در مصاحبه‌ی قبلی خود گفته بوده اوسیانو کروز (دستیار کارلوس کی‌روش) کیست و اینچنین به او کنایه زده اینطور توضیح داد: مگر من مجبور هستم همه را بشناسم؟ من فردا در کمیته اخلاق حاضر می‌شوم و اصلا نمی‌دانم موضوع چیست و مطمئنا پاسخ خواهم داد. به هرحال یک مووسسه ذیصلاح فدراسیون است و من فردا می‌توانم دقیق در این ارتباط توضیح بدهم. من نمی‌دانم برای چه مرا خواسته‌اند و فردا حاضر خواهم شد.  


سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود احضارش به کمیته اخلاق به خاطر موضوع بازیکنان اوکراینی بوده اینطور توضیح داد: باید ببینم فردا چه می‌گویند. اما بازیکنانی که در لیگ اوکراین بازی می‌کنند صد در صد شایستگی بازی در لیگ ایران را دارند. اما به هرحال این حق من است که بگویم که چه کسی در تیمم بازی کند و چه کسی نه. این حق طبیعی من است.

وی در واکنش به اینکه چه بازیکنانی از تیمش را شایسته حضور در تیم ملی می‌داند گفت: من اولا دوست ندارم بازیکنی را به تیم ملی تحمیل کنم. وظیفه من این است که بازیکنان را هر چه بهتر آماده کنم و روز به روز آماده باشند. گل های بیشتری بزنند و تعداد بیشتری بازی ببریم و در کنار آن بخشی از زیبایی و جذابیت را در فوتبال داشته باشیم. ما و باشگاه کاملا افتخار می‌کنیم هر تعداد از بازیکنان ما به تیم ملی دعوت شوند و اینکه سرمربی تیم ملی چه تعداد دعوت کند به سلیقه و نیاز خودش بازمی‌گردد.

سرمربی سرخپوشان که اکنون فاصله امتیازی مناسبی در صدر جدول در اختیار دارد، در واکنش به اینکه آیا رقیبی در فصل پیش رو برای تیمش متصور است یا خیر گفت: طبیعی است که تمام تیم‌هایی که اکنون در رده‌های بعدی ما را دنبال می‌کنند شانس دارند. لیگ یک ماراتن است و در نهایت آخرش همه چیز مشخص می‌شود. ذوب آهن، فولاد و حتی استقلال می‌تواند با بردهای پیاپی جایگاه ما را تهدید کنند اما این را باید بگویم که این مساله کافی نیست و ما باید در آن شرایط بازی‌های خودمان را واگذار کنیم. اما ما این اجازه را نخواهیم داد و همانطور که گفتم برای بردهای بیشتر خواهیم رفت.

برانکو در خصوص فشردگی‌ بازی‌های تیمش و اینکه آیا برنامه‌ای برای بازی به برخی نیمکت نشینان تیمش خواهد داد تا استراحت کنند گفت: من واقعا افتخار می کنم به بازیکنانم. به این دلیل که مدت زیادی است که فرم را به خوبی حفظ کردند و در حد ایده آل بازی می‌کنند. هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ داخلی و اما طبیعی است که نمی‌توان انتظار پیروزی در هر بازی را داشت. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و اکنون نفت را در آبادان روبروی خودمان می‌بینیم و بعد از آن به بازی‌های دیگر فکر خواهیم کرد.