بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلاش ماهی‌ها برای نخشکیدن سپیدرود (عکس)
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 14:06
تلاش ماهی‌ها برای نخشکیدن سپیدرود (عکس)
هواداران تیم سپیدرود این روزها نیز به مانند دیگر دیدارهای این تیم خود را به ورزشگاه می رسانند تا از نماینده خود در لیگ برتر حمایت کنند. 

به گزارش "توپ 90"، نماینده گیلانی لیگ برتر یکی از پرطرفدارترین تیم هایی است که در این رقابت ها حضور دارد. هواداران این تیم در هر دیدار خود را به ورزشگاه می رسانند تا از سرخ پوشان دیار میرزا دفاع کنند و موجبات لیگ برتری ماندن این تیم را فراهم کنند. آنها که سال هاست به پای تیم خود نشسته اند و در نهایت از سه سال پیش از این در لیگ دسته دوم کشور مزد خود را گرفتند و در نهایت نیز خیلی زود توانستند به لیگ برتر راه پیدا کنند و اکنون به دنبال همچنان لیگ برتری ماندن هستند. 


آنها یکی از معدود گروه هوادارانی هستند که تعدادی زیادی از آنها در دیدار شهری دیگر نیز خود را می رسانند تا تیم تنها نماند و در نهایت تنها یک خواسته دارند. آنها می خواهند همچنان در لیگ برتر حضور داشته باشند و برای این کار فقط حمایت از تیم را پیش روی خود می بینند. 


البته ذکر این نکته نیز ضروری است که پس از حضور علی کریمی که به عنوان یک فوتبالی محبوب، این روزها هواداران با شوق خاصی در ورزشگاه حضور پیدا می کنند تا به عشق اسطوره هم استانی خود، مانع خشکیدن سپیدرود شوند.