بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حضور یک پلیس در تیم دایی
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 14:06
حضور یک پلیس در تیم دایی
مدافع جدیدی که به سایپا پیوسته است یک افسر پلیس است.

به گزارش "توپ 90" ساموئل سارفو مدافع 27 ساله غنایی که به تازگی به سایپا پیوسته یک بازیکن فوتبال ویژه است چرا که او در کشورش یک افسر پلیس است. ساموئل سارفو ظرف یکسال گذشته به تیم ملی غنا هم دعوت شده و تا به حال دو بازی ملی در کارنامه اش دارد.

افسر و کاپیتان


ساموئل سارفو یک افسر پلیس در کشور غنا و کاپیتان تیم فوتبال Liberty Professionals این کشور به تازه گی به عضویت تیم سایپا در آمده است.   او یک سال قبل به تیم ملی کشور غنا هم دعوت شد و دو بازی ملی برای این کشور انجام داد. او حالا در سایپا حضور دارد و حضورش در اولین بازی این تیم می تواند جذاب و جالب توجه باشد.

بهترین مدافع فصل قبل


ساموئل سارفو که به تازه گی به سایپا پیوسته است سال قبل به عنوان بهترین مدافع لیگ حرفه ای فوتبال غنا انتخاب شد و در همین زمان بود که به تیم کشورش هم دعوت شد. سورفو در فصل قبل 6 گل برای تیم باشگاهی اش به ثمر رساند و اولین بازی ملی اش را نیز در برابر تیم ایالات متحده انجام داد. او بعد از اینکه به عنوان بهترین مدافع فصل انتخاب شد به مسئولان باشگاهش   Liberty Professionals  اعلام کرد که دنبال ماجراجویی های جدید است و در مسیر این ماجراجویی حالا این پلیس غنایی در فوتبال ایران حضور دارد و باید زیر نظر یکی از سرشناس ترین بازیکنان فوتبال جهان یعنی علی دایی کار کند. 


ساموئل سارفو زمانی که در   Liberty Professionals  بازی می کرد همزمان در حرفه پلیسی هم مشغول فعالیت بود اما حالا با آمدنش به ایران او فقط باید به فوتبال فکر کند و شاید همین روحیه نظامی و پلیسی اش را به سایپا آورده و به شهریار و تیمش کمک کند. او که استایلی شبیه دونده های دو دویست متر و چهارصد متر را دارد انتخاب جالبی است که همه در انتظار رونمایی از آن در اولین بازی اش برای سایپا هستند.