بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ معاون وزیر به ابهامات و شایعه برکناری
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 14:06
پاسخ معاون وزیر به ابهامات و شایعه برکناری
معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: تایید صلاحیت کاندیداها به ما مربوط نمی شود و فقط وزارت ورزش آن ها را اعلام می کند.

به گزارش "توپ 90"، غلامرضا شعبانی بهار، معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش که امروز به عنوان رییس مجمع در انتخابات فدراسیون پرورش اندام حضور داشت، بعد از پایان این مجمع پاسخ برخی ابهامات را داد.


انتخابات هیچ مشکلی نداشت


همانطور که دیدید انتخابات پرشور بود و پورعلی فرد برای ۴ سال انتخابات شد. نصیرزاده هم با ۱۹ رای رقابت تنگاتنگی داشت. به نظر من جلسه مشکلی نداشت هرچند شاید ابهام هایی قبل از این بود. دیر اعلام شدن صلاحیت نصیرزاده به ما مربوط نمی شود. تایید صلاحیت دست ما نیست و مراجع ذیصلاح باید به ما اعلام کنند. وقتی هم به ما اعلام کنند یک دقیقه بعد آن را اعلام می کنیم.


دلیل حذف خبر جنجالی


چند روز قبل یک حکم مشاوره برای پورعلی فرد صادر شد. کسانی که کارمند وزارت هستند باید وضعیتشان مشخص شود. هر کس که حکمش جابجا شود باید پستی بگیرد. حکم پورعلی فرد چون با این ایام تلاقی داشت شائبه برانگیز شد و همه ما این احکام را داریم. چون زمان حکمش تمام شده بود، حکم جدید صادر شد. با این حال برای اینکه شائبه ای ایجاد نشود، چند دقیقه بعد حکم را از روی سایت برداشتیم.


پرداخت پاداش منع قانونی دارد


طبیعی است بودجه فدراسیون های المپیکی که در اولویت هستند، زودتر پرداخت شود. ما در حوزه فدراسیون بدنسازی کمبود بودجه ای نداشته ایم. خیلی از مسابقات در رشته های مختلف قهرمانی جهان و آسیا داریم اما طبق قانون نمی توانیم به همه آن ها پاداش بدهیم.


صحبتی درباره رفتنم نشده است


صحبت های زیادی درباره تغییرات می شود و هر احتمالی وجود دارد. با این حال من چیزی درباره ادغام معاونت های وزارت ورزش و رفتن خودم نشنیدم.