بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو به کمیته اخلاق احضار شد
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 14:06
برانکو به کمیته اخلاق احضار شد
سرمربی پرسپولیسی ها با دستور جلسه رسیدگی به قرارداد بازیکنان اوکراینی به کمیته اخلاق احضار شد. موضوعی که عنوان شود شاید پای کمک مربی تیم ملی و اظهارنظر برانکو در رابطه با وی در میان باشد.

به گزارش  "توپ 90"، یکی از عجیب ترین اخبار امروز فوتبال ایران احضار برانکو ایوانکوویچ به کمیته اخلاق است. جلسه ای که باید از دقایقی پیش در محل این کمیته آغاز می شد اما به دلایلی به تاخیر افتاد و روز آینده برگزار خواهد شد.


اما در این میان نکته جالب و عجیب تر دستور جلسه ای است که کمیته اخلاق برای احضار کی روش تعریف کرده است و آن نیز رسیدگی به قرارداد با بازیکنان اوکراینی است. اتفاقی که حدودا یک سال و نیم پیش و قبل از آغاز لیگ شانزدهم افتاده و در میانه های همان لیگ عذر دو بازیکن خواسته شد و به کشور خود بازگشتند و همین مدت زمانی که از این اتفاق افتاده کمی این دعوت را عجیب می کند.


 در رابطه با حضور برانکو در کمیته اخلاق نکته دیگری به چشم می آید که به نظر می رسد کمی به واقعیت نزدیک تر باشد و آن نیز اظهار نظر یک خطی برانکو درباره اوسیانو کروز است. پس از دیدار برابر پیکان وقتی برانکو از خبرنگاران حاضر شنید که اوسیانو کروز عنوان کرده است در ایران تیم ملی در اولویت دوم است گفت: کروز کیست؟ 


به نظر می رسد احضار ناگهانی برانکو به کمیته اخلاق به این موضوع ربط داشته باشد. او باید فردا ظهر در محل این کمیته حضور پیدا کند تا درباره مسائل مختلف به مسئولان کمیته اخلاق توضیح ارائه دهد.