بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراف مورینیو در مورد قهرمان فصل جاری لیگ برتر
جمعه, 13 بهمن 1396 ساعت 22:00
اعتراف مورینیو در مورد قهرمان فصل جاری لیگ برتر
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد اذعان داشت تلاش برای قهرمانی در فصل جاری امکان پذیر نیست.

 

به گزارش "توپ 90"، شکست یونایتد برابر تاتنهام به منزله 15 امتیازی شدن فاصله آنها با صدر و سیتی بود تا پرونده قهرمانی لیگ برتر در فصل جاری عملا بسته شود.

دیدار برابر هادرسفیلد: "ما باید تلاش کنیم فصل را در رتبه دوم به پایان برسانیم. در طول فصل همشیه ما در رتبه دوم بودیم و به جز چند هفته کوتاه ابتدایی که در صدر قرار گرفتیم همیشه در رده دوم حضور داشتیم.

نبرد برای رتبه های دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم ادامه دارد؛ اما پرونده رده اول بسته شده است. ما عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشتیم و این موضوع خیلی برای ما اهمیت دارد. ما باید تلاش کنیم در فصل جاری عنوانی را فتح کنیم؛ اما اگر این اتفاق رخ نداد تلاش می کنیم سال بعد قوی تر باشیم.

نمی توان گفت ما، تاتنهام یا چلسی عملکرد بدی داشته ایم؛ زیرا امتیازات ما تا اینجای فصل منطقی بوده؛ اما سیتی فصل را قدرتمندانه آغاز کرد و حتی بعضی بازی ها را نیز که لایق پیروزی نبود، برد و با گلزنی در دقایق اضافه و مدیریت بازی ها، از تیم های دیگر فاصله گرفت."

سالگرد 60 سالگی فاجعه سقوط هواپیمای بازیکنان منچستر: "من معتقدم فردا روز لذت بخشی برای ما و هواداران است تا از بازی لذت برده و احترام خود را به خانواده درگذشتگان این حادثه نشان دهیم."