بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کونته و اصرار به ادامه حضور در چلسی
جمعه, 13 بهمن 1396 ساعت 22:00
کونته و اصرار به ادامه حضور در چلسی
گفته می شود که لوئیس انریکه پیش از اتمام فصل جانشین کونته خواهد شد و او بار دیگر به نیمکت ایتالیا باز می گردد.

به گزارش "توپ 90"، آنتونیو کونته که شاگردانش دوشنبه شب در هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس میهمان واتفورد هستند، در کنفرانس خبری در خصوص نقل‌وانتقالات زمستانی گفت:« همیشه گفته‌ام که نظرم را در خصوص نقل‌وانتقالات به باشگاه می‌گویم و باشگاه نیز بهترین تصمیم را برای تیم می‌گیرد. در هر صورت خوشحال هستم. اکنون هم پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی بسته شده و باید روی بازی‌های خود در زمین تمرکز کنیم.»

 

او درباره وضعیت موراتا، مهاجم اسپانیایی خود هم گفت:« موراتا همچنان نمی‌تواند تیم را همراهی کند. امیدوارم مشکل او هر چه سریعتر حل شود. آلوارو به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر بازی‌های زیادی را از دست داده که این برای من و باشگاه وضعیت خوبی نیست. امیدوارم در آینده دپارتمان پزشکی باشگاه این مشکل را حل کند.»

 

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی در واکنش به اظهار نظر اخیر کاستاکورتا، نایب رئیس هیئت‌مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا که گفته برای صحبت با کونته به منظور بازگشت به روی نیمکت آتزوری به لندن سفر خواهد کرد، چنین گفت:« کاستاکورتا دوست من است و ما در سال 1994 در کنار هم در تیم ملی ایتالیا بازی کرده‌ایم، اما ممکن است او یادش رفته باشد که من 18 ماه از قراردادم با چلسی باقی مانده است و می خواهم به قراردادم با این تیم پایبند بمانم.»